Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spalovače tukov

slecna.a

Danissimoss
A chces do diety?Alebo naberacky??Alebo by si rad zarak,kedy ti pri diete narastu svaly?
Do diety ECA + protein -->podla toho aku dietu pojdes
Do naberacky tie kreatiny a ostatne kraviny.

Danissimoss

Prosim vas vie mi niekto poradit je mozna kombinacia efedrinu s napr. Muscletech HALO,BSN Cellmass alebo N.O. produktmi od BSN a Muscletech pripadne s testosteron boostrami ?Nemoze tam vzniknut neaka nepriazniva reakcia ? Dakujem za odpoved.

Danissimoss

Prosim vas vie mi niekto poradit je mozna kombinacia efedrinu s napr. Muscletech HALO,BSN Cellmass alebo N.O. produktmi od BSN a Muscletech pripadne s testosteron boostrami ?Nemoze tam vzniknut neaka nepriazniva reakcia ? Dakujem za odpoved.

radím dobre!!

Baby, netrápte sa!!! Nevyberajte si tie bočné cestičky, že jesť zdravo!! Mi chceme schudnúť čo najskôr, a toto všetko? 1 týždeň 1kg dole!! a čakať rok aby som dala dole 11 kg?? Nie dakujeme neprosíme si!!!....že nie!! U mňa platí.... Bud drasticky schudnes, alebo priberies...

slecna.anonymna

miro.83
Ja mam zaujmy uplne niekde inde,ale ked sa ludia pytaju,co je ucinne a odpoved jedlo + pohyb nestaci...

Okrem toho je efedrin menej navykova latka ako napr. koffein,takze nebyt producentov pervitinu,nemusel by byt vobec zakazany.

slecna.anonymna

lubosham
Original verzia bola naozaj ucinna.Klasicka kombinacia ECA www.dietpills-with-ephedra.com
Efedrin je momentalne u nas zakazany,takze je moznost objednat Stacker,Ripped fuel,Hydroxycut a ine "fungujuce" spalovace iba v ephedra free verzii,co je znovu iba coffein plus vsemozne extrakty.
Takze bud original verziu alebo uz vyjde lacnejsie si nechat nieco namiesat vo fitku...

slecna.anonymna

Ahoj patulka73,
a ako vies,ze energia sa uvolnovala z tukov?:-)Len tak pre zaujimavost,ked obhajujes natur spalovace?Ja myslim,ze ani pri L carnitine zatial nieje dokazane,ze naozaj zabezpeci uprednostnovanie energie z tukov pred svalmi.Nechcem sa vobec hadat,ani o tom diskutovat,ked mas pocit,ze ti pomohol,je to v poriadku.Mne tie ostatne zlozky pripadaju ako marketingovy tah,aby v tom pripravku bolo nieco viac ako ten kofein a carnitin(inak by si to kazdy zratal),aby mohla byt logicky aj cena vyssia.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spalovače tukov - Fórum - ZDRAVIE.sk