Jediná tabletka proti počatiu

Príspevok v téme: Jediná tabletka proti počatiu
ivanecka

Zakladám túto tému, preto, lebo sa chcem informovať , no hlavne vypočuť skúsené ženy, ktoré už takúto jedinú zázračnú tabletku spapali. Chcem len vedieť ako a do kolľkých hodín je učinná. A či nenaruší menštruačný cyklus ženy. Ja som takúto tabletku spapala a teraz už mesiac som bez mesiacikov :) nie velmi prijemny pocit. Robila som si aj tehotensky test, ale bol negativny. Tak dufam, ze je to ok a bez babynka. Myslite, ze tehotensky test moze tiez niekedy zlyhat? No teda vsetko moze zlyhat, to je jasne. Ale ci uz mate niekto podobne skúsenosti. Dakujem, ze ste sa zapojili a poradili mi. Toto je perfektna stranka. Dufam, ze sa tu dost keca. Pa pa

marysa

Hmmm, tak ja ta asi nepotesim, tiez som uzila po sexe Escapelle cca do 20 hodin po styku, myslela som si, super, som za vodou, menzes mi potm meskal 7 dni, tiez som bola v tom, ze mi to asi naburalo cely cyklus, ale pre istotu som si urobila aj test a bol pozitivny! tak som sla k lekarke a verdikt znel-tehotna. Potesitelne, co? Takze 720 Sk za tabletku boli vyhodene prachy! :-(

fazula

hm kamoska spapala raz tabletku po, tusim Escapelle sa to vola, a vraj cyklus mala uplne normalny, ze nic sa nezmenilo. akurat vraj to treba zhltnut do 72 hodin, ale cim skorej, tym lepsie. kramy dostala bez problemov, bez zmeny..

ivanecka

Dakujem ti za to ze si zareagovala. Fakt ma to potesilo. A diky za zistene info. Tak si dufam este pokecame, co? Pekny vecer abo den.

utopia

Ja som sa pýtala doktora či tehotenský test može aj klamať,povedal že ak ti vyjde že si tehotná tak nemože klamať,lebo pokiaľ by nebol tehotenský hormon v moči tak sa nemá z čoho vytvoriť druhý pružok klamať može vtedy ak ti ukáže že tehotná niesi a už vlastne si. Dufam že ťa to nepoplietlo. Jednoducho ak ukáže tehotná,vraví pravdu, ak ukáže že niesi možeš byť,ale nemusíš. A neviem aku tabletku myslíš ja poznám takú čo sa spapa po sexe do 48 hodín asi a cyklus sa potom pomení a celkom domotá,pred sexom viem len o hak inú tabletku neviem,čo máš na mysli.