Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

pomozte, bojim sa o mamu:(

Príspevok v téme: pomozte, bojim sa o mamu:(
sasa

Dobrý deň, moja maminka ma uz asi od februara stale hnacky. Bola u lekara, najskor vysadzovali lieky, potom to vyustilo az do kolonoskopie, kde jej nic nenasli. Teraz sa jej to znova mierne zhorsilo. Zahadne je, ze nechudne, nema ziadne bolesti, nehcutenstvo. Nevie niekto poradit nejake vysetrenie, pripravok, alebo nema niekto osobnu sksuenost?

rolnicka

Ak nebola na gastroskopii, tak by mala urcite ist. Vysetrenie na celijakiu, intoleranciu na laktozu, helicobakter a taktiez dalsie testy na rozne potraviny.
Treba si vsimnut kedy ma tie hnacky, v akej periode sa vracaju, ako dlho trvaju, co jedla predtym,....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.