Ako to konečne zmeniť?

Príspevok v téme: Ako to konečne zmeniť?
1nestastna1

Nemám prácu, nemám frajera, všetci kamaráti odišli preč, som maximálne neštastná vo svojom živote, nedokážem sa z ničoho tešiť, som ako bez duše, skutočne šťastná som bola naposledy pred rokom, nemám chuť žiť, svoje neúspechy si vybíjam na druhých, zmení sa to vôbec niekedy? Čo by ste robili vy na mojom mieste???

skusit

Najjednoduchsie je si rano sadnut a rozhodnut sa medzi dvoma volbami. Dobre si to treba premysliet, lebo pocit stastia zavisi iba na nas!!! To je objav, co?!
Som stastna, alebo nestastna? Je to na Vas! Len a len na Vas, nik iny o tom nerozhoduje.
Vzdychat a lutovat sa, je najlahsie. Kazdy sa moze donekonecna na cokolkvek stazovat a vyhovarat. Ale mame Slobodnu volu!
Kedy Ste naposledy cvicili, ucili sa hrat na nejaky novy hudobny nastroj, ucili sa brusne tance, ucili sa jazyky, nieco pre seba ustrikovali, nieco dopestovali, urobili nieco pre druhych..opustene a nestastne by mohli byt tie batolata, ktore su v detskych domovov, alebo deti, ktorym niekde v Iraku ci Auganistene zabili rodicov...predpokladam, ze tie tak nezufaju ako Vy.
SOM STASTNA A DHUHYM VELMI PROSPESNA!!!
Vysprchovat, nalicit a zmurkat na chlapov!