Sex na nezvycajnych miestach

anonymX071

k tomu dlhemu zoznamu dole si este doplnim

...pri rybniku
...na skale
...orál pocas dopravnej zapchy :)
... na zjadovke, aj na solisku :))
doma pri bazeene je to ajtak naj, samozrejme aj cez den :)

Rozhodne ani jedeno z miest nieje vymysel :)

anonymX071

Mnohe z tychto miest boli pomerne extremne koli pritomnosti inych ludi ;)) a velkej hlucnosti prirazania :D
Na kuchynskej linke
Na stole
Na schodoch
Na balkone
V domacom bazene
Na lehatku pri bazene
Na koliske
Na kapote auta pri rusnej ceste
V aute
Oral v kine
Oral za jazdy
V lese pod pristreskom
Na turistickom chodniku
Na vyhliadkovej skale
V kabinkovej lanovke
Na hotelovom balkone
V jazere
Na chate
V sprche
V prezliekacej kabinke
V skusobnej kabinke
Na luke
Na verejnom kupalisku
V kancelarii na stole
V stane
V potociku :)
V roznych castiach domu s tym ze sme neboli doma sami ;)
Oral v letnej terase baru

miselka007

howniak vsimla som si az teraz tvojej otazky. tak mne je 24 a priatelovi 37... je to s nim jednoducho uzasne... a mame kopu novych miest odvtedy.. je to proste wow :)

miselka007

viem ze je to dost stara tema ale neda mi to nepridat sa :))
tak napr.: na kolibe na turistickom chodnicku ( a este aj ludia tade sli,ale nastastie nas nevideli), v zrube v lese, v panelaku na medziposchodi, pod nadjazdom, v parku v trave, v pivnici, u rodicoch v byte, v stane, pri vode pocas dna medzi stromami, na stanovacke je to viackrat pocas dna, aj pri chodnickoch a tak... na chate, pri lese na poli pri posede pre polovnikov :)

a to bude asi vsetko, uz ma ani nic moc nenapada.. :)

Romantička

na wc v kulturnom dome, na zabradli pri cintorine, na zabradli aj lavicke v minilesiku, na detskom ihrisku - v noci, na lavicke pred pohostinstvom - v noci, v oboch rodicovskych posteliach, pri cisticke vody (na chate:D ), na luke, v aute samozrejme, v bare, v hotely - romantika :), v lese, na kuchynskom stole, v kuchyni na drese, na ulici - v noci,