Darcek 50 rokov

barbinka

na turistiku nechodí? keby áno, tak nejaký batoh trekový, holiaci strojček. má auto? čo tak autokompresor, alebo ručnú umývarku, autovysávač? súprava náradia, vŕtačka, ak je domáci kutil.

jancecka

a aký máš rozpočet? tak keď nevieš veľkosť, tak sa spýtaj jeho manželky,ale tak aby sa to ujo nedozvedel, ale myslím že ho viac potešia kvalitné gumáky,nejaké záhradné náradie, alebo nejaká knižka o chovateľstve a pestovateľstve, alebo tá záhradná hojdačka aby sa pokochal svojou záhradkou :D alebo nejaká knižka receptov aby vedel ako si pripraviť svoju dopestovanú zeleninku :D môj ocino je tiež taký a dostal teraz recepty na grilovačku a strašne sa tomu potešil :D

eliska

je to moj ujo, pozvali nas na oslavu...on je taky chovatel a pestovatel, cize rastlinky a zvieratka...ale veci tohto typu uz dostane to viem...tak som mu chcela kupit nieco prakticke co vyuzije...ma napadlo ze taka kosela a kravata - v nedelu do kostola tak chodi obleceny...len to zas neviem velkost...tak musim nieco ine vymysliet..zial uz do soboty:o(

jancecka

eliška, to je ťažšie a o moc, ale určite niečo existuje :D svokor dostal mikrovlnku, to ho moc nelákalo ale bol to asi najlepší darček zo všetkých, čo ho baví?

psika nie

zviera by som nedarovala pokial ta osoba by si to vyslovne nezelala.
predsa len ho nemozno vratit uz potom do obchodu