Darcek 50 rokov

agina

Vlastny portret.Daj ju niekomu namalovat podla aktualnej fotky.Ja som to tak urobila, ale pre svagra a ten bol nevyslovne prekvapeny.

lucyya

ona sa dost o seba stara, takze manikuru, pedikuru, ci kadernicku nepotrebuje...nad welness pobytom sme uvazovali, ale predsa len by sa mi viac pacilo nieco "hmotne" co bude mat doma. ROZPOCET mame cca 15.000 SKK.

Sperky si uz ponakupovala, tie dostane od dalsich clenov rodiny.

jancecka

za 15.000,- ju pošlite na dovolenku :D počkaj, to nie je hmotné :D
čo ja viem, nejaký masážny prístroj, alebo takú tú vaničku s výrivkov na nohy, aby si oddýchla po dlhom dni,nejaké fajne hojdacie kreslo, alebo masážnu sprchu

lucyya

ona sa dost o seba stara, takze manikuru, pedikuru, ci kadernicku nepotrebuje...nad welness pobytom sme uvazovali, ale predsa len by sa mi viac pacilo nieco "hmotne" co bude mat doma. ROZPOCET mame cca 15.000 SKK.

Sperky si uz ponakupovala, tie dostane od dalsich clenov rodiny.

lucya

hojdacka celkom fajn napad, ale obavam sa, ze by to nebolo prilis osobne, kedze cela rodina by sa na nej vyvalovala :)

jancecka

záhradnú hojdačku, zlato striebro drahokami, oddychový víkend niekde v kúpeloch, alebo do prírody, záleží čo má rada, alebo celodennú vstupenku niekde do skrášlovacieho štúdia :DD kozmetika, kaderníctvo, pedikúra, manikúra, masáž