Ako sa mam zbavit nechtov??

rolnicka

No moje nechty tak vyzerali tiez. Trvalo rok dokym sa mi dali uplne do poriadku a vyrasli mi normalne nechty a nie take oslabene papierove.
Teraz si ich pekne este odlakuj, umy poriadne a prelakuj vyzivnym lakom - taky co aj tvrdi nechty a obsahuje nejake vitaminy,....
Okolo nechtov na kozicku pouzi olejcek.
Po tomto budu vyzerat vcelku fajn. Budu cele take leskle a vyzerat aj trosku zdravsie.
Ak som postrehla tak si ich mala 1. krat a len 3 tyzdne, tak ich snad nebudes mat az tak znicene. Ja som ich prvy - krat nosila rok vkuse a potom dalsi rok dole, co sa nevedeli spamatat. Teraz si ich robim sama a zatial ich nemam az tak znicene, ked si ich vymienam - a to uz ich nosim od januara.
Vela uspechov prajem.

jancecka

trošku si to opiluj s najjemnejším pilníkom alebo leštičkou, ale tak aby si si neprepilíla vlastný necht, máš ho oslabený po gelačoch

jancecka

nina nie, keby si si to nechala vyrásť ryhy by si nemala D: aj ja som si raz nechala vyrásť, lebo som si chcela spraviť pauzu a raz som zase potrebovala rýchlo fungl nové nechty, vtedy som si ich postrhala a tie moje vyzerli katastrofálne D.

nina22

dakujem moc,uz su vsetky dolu,ale ten pohlad je dost zle...po celych nechtoch mam akoby ryhy a ta kozka okolo....fakt je to dost zle to vyzera vzdy po gelovych takto??? :((

rolnicka

Zabudla som dodat - ze ak sa to nezlupne naraz cele a trosku z gelu zostane, tak to normalne s pilnikom obrusis z vrchu az po nechet, pripadne sa to uvolni a mozes to zas tym drievkom vylupnut.

rolnicka

V nechtovych obchodoch existuje bambusove drievko (cena cca 10,- Sk) a tym si to na krajoch podrypnes a vylupnes. Tak to dava dole aj manikerka. To drievko ma jednu stranu taku plochsiu , tak tou castou pomaly postupujes a dostavas sa pod nechet z bokov a zo strany kde to mas uz vyrastene. Ak nedostanes to drievko, tak si to vyrob normalne zo spajgle. Jednu stranu do ostra a tym to podrypuj pomaly.
Takto sa to dava bezne dole. Nechty si robim sama doma - a takto si to davam aj ja dole.

bbabbula

ja som si to vzdy sama zlupla...
ono po case sa ti tam na okraji same spravia take bublinky vzduchove tak do nich si strc pilnik a jemne tahaj az sa nezacne uvolnovat.. niekedy to boli ale nieje to ziadna nevydrzatelna bolest...

jancecka

normálne si ich skráť do dĺžky ako máš tie svoje odpadnuté dva, a nechaj vyrásť, lebo inak si poškodíš svoje nechtové lôžko, keď to budeš príliš drasticky olupovať, alebo opilovať

vierka

Ak máš nervy,a čas,tak s odlakovačom,ktorý obsahuje acetón,normálne treba trieť,je to zdlhavejšie,ale nebolí to.Mne trval jeden necht nejakých 10 min.