mam riešenie....

Príspevok v téme: mam riešenie....
kiki

ahojte. kedže patrím k žienkam ktoré chcú schudnúť a zaroveň nenávidim dietu tak som vyskúšala jednu ,,hlúposť" o ktorej sa bavili tri dievčence v autobuse. a predstavte si zabralo to. každe ráno vypiť 0,5 litra vody na lačno a raňajkovať až po pol hodinke. sladke max. 1x do týždňa a inak papať normalne. od mája som schudla 4kg. pomohlo to aj mojej kamoške tak to môžte skusiť. potom dajte vedieť či to zabralo aj u vas....prajem pekný deň

miselka

myslis si ze je to tym pitim??pocuj a ak sa mozem este opytat kolko mas rokov? svihadla sa daju aj take dlhsie kupit v hrackarstve??

kiki

miselka, tak ako každa žena aj ja som skušala dietu ale neznesiem pocit hladu, a ten som mala pri každej diete. tak som si povedala budem cvičiť, no a to mi dlho nevydržalo. akurat švihadlo mi nevadi a ešte chôdza pešo. som leniva ha ha . ale teším sa že toto pitie vody mi zabralo.

kiki

pohyb, no tak výťahom nechodím, denne prejdem asi 3km do prace a späť. a skačem asi10min. denne na švihadle. cvičím iba cviky na chrbticu.
mam výšku 168cm. takže si myslím že váha 58kg. ,mi bude stačiť. nerada by som totiž vyzerala vyziabnuto.

miselka

kiki
no to si na tom ako ja..ja mam tiez 60kg pri vyske 165cm a 3kg som uz schudla, ani neviem ako. bola som chora, tak mi to nejako samo spalovalo :)) no a chcem ist ASPON na 55kg. neviem sice ako to dosiahnem. este jedna otazka? si zacala chudnut len teraz ci sa o to pokusas uz dlhsie. pretoze mozno ked si schudla pri takomto sposobe, to moze mat nasledok rychly metabolizmus.

dievcinka

fiiha...no ja mam 60kg a vysku 165cm, takze poztrebujem dole takych 7-10 kg.. ale hlavne dat dole tuk..pretoze toho mam az 21,5%! som si to bola dat odmerat... a normal je medzi 14-22% aspon sa mi zda... a ta tvoja strava sa mi pozdava...mas aj nejaky pohyb k tomu? ja kazdy druhy-treti den hodinu aerobneho cvicenia.. ci uz aerobik na kazete alebo bicykel.. alebo take nieco :) uvidime ako budem vyzerat na konci leta :) ale vdaka za radu :)

kiki

vážila som 64kg. dnes mam 60kg. pokračujem dalej. ranajky normalne rožok, maslo, caj. desiata dam si ovocie, obed polievka aka kolvek k tomu druhe jedlo aj rezen si dam. olovrant na čo mam chuť, jogurt, ovocie, alebo aj čo ostalo od obeda. večera o 19tej . a dam si aj chlebík s džemom a k tomu mliečko. ale iba jeden... hlavne ja neznesiem pocit že som hladna.a nezabudnite piť vela vody.ja stiahnem okrem ranneho 0,5litra ešte 2litre.