ejakulat...

cickaaa

no je fajciar alkohol nepije ani drogy .. tak som si to zacala vsimat cca pred 2 mesiaci ale pokial vje aj predtym bol ten ejakulat taky od kedy spolu nieco riesime je taky ... mal vysoku produkciu hormonov ale to sa mu ustalilo potom na normalne inym asi nic netrpel a ta farba je priesvitna ako voda ..len nie az tak riedka ale velmi sa na nu podoba ... a ma 20...

PharmRamon

Fhu, no cca po dvoch dňoch(bez ejakulácie) je koncentrácia spermií najvyšia, zdravý ejakulát by nemal byť riedky a priesvitny, vtedy je tu podozrenie na nepolodnosť, alebo nejaký iný problém. Skús upresniť info a možno ti poviem viac. Tzn. Od kedy to pozoruješ, bolo to vždy také, aká je farba ejakulátu, vek, či trpel nejakými zápalovými alebo pohlavnými chorobami, alkohol, fajciar a pod....

cickaaa

keby som nevedela ze je to fakt prvy ejakulat za den tak by som to nepisala ale vjem ze sa predtym nehonil ani s inou nebol ... preto sa cudujem ze ma taky vodovy ejakulat ...

utopia

Podla mna machulka má pravdu prvý biely hustý a postupne svetlejsie riedše a nakonec vodové. Ty píšeš že aj pri prvom má vodové,ale ty nepočítaj prvý s tebou že je jeho prvý. Nechcem tým naznačiť že predtým obrabal inde ale možno si ho doma predtým párkrát vyhonil,čo vieš..Daktorí chlapi to robia pred rande aby potom pri sexe s milou dlho vydržali a boli machri"