K čomu je chaparal?

Ogi2

RNG prosim ta je este nieco silnejsie a ucinnejsie ako chaparral???

popripade akych 5 preparatov by si odporucil pri napriklad
Herpese
Chlamidii pneumonii
alebo HPV ???

RNG

Ja pouzivam chaparal vyrabany firmou Arizona naturals, 500 mg na kapsulu, predava ho mnozstvo roznych e-net obchodov, momentalne je napr dobra cena z herbspro.com ale to sa casom casto meni, takze si to treba najst na Google.com pod chaparal, 500 mg napriklad.

vydesená2010

Zdravim vas, pan RNG, aj ja som dostala herpes na genitalie, prvy krat sa mi objavil pre mesiacom, kde si mozem objednat tie lieky? Odpisalasom si, co by som mala uzivat, ale u koho si to mam objednať? Poradte mi prosim, mam 58 rokov, teraz po manzelovej smrti som mala vela , vela problemov, moj organizmus bol velmi vycerpany, mohla som z toho dostat? Bol prelieceny, ale nepaci sa mi to , ostal mi taky cerveny flak, teraz mam podozrenie, ze sa zacina prebudzat, prosim vas poradte, kde si objednat lieky, dakujem

RNG

lizanka, chaparal je pustny krik a rastie v strede USA(Arizona, Nove mexico, Colorado, Nevada). Patri medzi najdolezitejsie ludove lieciva indianov z tychto casti USA.
V poslednom case pre svoj vysoky obsah olejov bol skumany na pestovanie na vyrobu dieseloveho paliva pre auta, hlavne pre svoju nenarocnost na vodu, tj da sa pestovat tam, kde prakticky ziadna kultivovana rastlina nerastie

lizanka

Ivka1: zeby niecim z aloe a spol.? :D

napriklad na vychodnom pobrezi USA to rastie ako bezny krik, mozno v nejakom spec. obchode alebo ak mas pribuznych v USA by si to zohnala ako normalny ker v kvetinaci

RNG

zlozenie je jednoduche, pomlete susene listky chaparalu(krik z Arizony, larrea tridentata,tiez creosote bush, pouzivany v indianskej tradicnej medicine od nepamati)

mária šarišská

Chcem sa opytat, kde by som si mohla objednat tento vyrobok a dozvediet sa viac o jeho zlozeni a ucinkoch. Vdaka...