ASEXUALITA

Príspevok v téme: ASEXUALITA
smutna

akurat som si precitala clanok o asexualite, nie som sice bisexualka, homosexualka, som normlane heteracka, ale nasla som sa celkom v tom, ja uz si nedokazem najst chlapca, kazdeho zacinam vnimat ako kamarata, niekedy mam pocit ze mozno tuzim len po silnom objati, mozno sexe, bozkavani ale rano ked sa zobudim viem ze toho chalana nechcem, nezda sa mi pre mna vhodny. Mozno toto vsteko co sa somnou odohrava, je odraz z nestatsnych vztahov, kde tie ktore som mohla mat som nechcela, a tie ktore sa zacali rozvyjat mi padli pri najdeny krajsej zenskej , zo strany chalanov, vzdy ma to zlozilo ale pozviechala som sa a sla dalej , ked som to povedala kamaratovi ze mam fakt smolu najst niekoho, videl to aj on tak, ale vzhaldom na vek mi povedal, ze ja si uz asi ani chalana nenajdem, neviem zacinam byt chladna a uzatvaram sa do sovjho sveta , lebo viem ze tam mi ziaden chalan neublizi, a akamratov si najdem vzdy v pohode,...prosim pomozte mi je to ako zacarovany kruh:-( dakujem

asexual.cz

Jste-li asexualni, tak vezte, ze nejste sami. Muzete navstivit dokonce forum o asexualite a popovidat si s podobnymi lidmi. Najdete jej na www.asexual.cz

smutna tiez

Ked citam Tvoj prispevok, akoby si citala moje myslienky a moje pocity. Takze Ta chapem. Konam presne ako Ty. A suhlasim s nazorom Utopie, ze to chce len cas, kym si najdes vhodneho partnera...

utopia

Ty nie si asexualna, si smutná že nevieš nájsť pre seba vhodného partnera. Ver že ked ho budeš mať budeš pocitovať aj chuť na sex,len teraz ju nemáš,lebo nemaš objekt ktroý by ťa stimuloval. Asexualita je ak človek necíti potrebu sexu a neverím že tebe také myšlienky nebehajú po rozume,inak by si ani frajera mať nechcela.