MôžE SA TO STAť?

machulka006

luuli - my sme sa začali takto za blbosti ťahať asi po prvom pol roku... a odvtedy je to prakticky stále... s prestávkami samozrejme..vo veľa veciach sa zhodneme... a rozumieme si, aj názorovo... je mi s ním dobre, ale kôli takým prkotinám sa stále hádať, tiež ma to nebaví...mávam aj depresie a problémy s dáchaním a arytmiou kôli tomu že sa stále len stresujem... :(

luciferka

aha, tak to je nieco ine , to ja nekricim, ja mlcim ked mam nervy....tak ale to je zase uz na kazdom ako sa vie ovladat....

luuli

machulka006-ja som uplne rovnaka..ked mam v sebe vela emocii, som ako sopka:-D obaja máme 21rokov! a sme spolu cca pol roka

machulka006

luciferka : mňa okričí, hlavne keď kričím ja...
ja stále zvyšujem hlas...aj mama mi za to nadáva(pritom je taká istá), ale neviem si pomôť...keď mám pretlak emocií , tak musím sa vykričať inak by ma asi porazilo... :(

machulka006

luuli : no možnože sa poznajú :) haha,a le nie, ale tak, chlapi sú si asi vo veľa veciach podobný...
je to fajn že ideme na dovolenku, lenže sa toho aj bojím, aby sme sa tam nehádali, aby sme nemali kždý iné predstavy o relaxe... .:(
no a koľko si s tým svojim a koľko máte obaja rokov?

luuli

no okričal..ako upozornil ma na to, že neznesie hysterku.. ako ked plačem ok..ale ked plačem a dotoho zvyšujem hlas, tak to sa mu nepáči.. ani mne by sa nepáčilo,keby po mne hulákal..

machulka006

luuli - hovoríš mi z duše... :(
dnes to bol dosť masaker ráno, totálne som bola nevyspatá.. a potom prišiel, na môj podnet, že sa chcem porozprávať, ale som len revala, tak mi nadával, že stále len revem, že si myslel, že sme uťž trošku dospeli, ale že ja asi nie, že len plačem a kričím ... :(
v pondelok máme ísť na hory spolu...na týždeň... :( strašné mám z toho nervy...
Ty máš inak koľko rokov, koľko má priateľ a koľko ste spolu?

(odpíš mi, ja sa ti ešte ozvem, ale idem do sprchy na chvilku :) )...

luciferka

luuli nie si strasna, kazdy mame svoje dni, ja ho tiez momentalne bombardujem spravami a tak, jednoc´ducho mam blbe obdobie cvseko sa mi kazi a potrebujemsa vyplakat a nemozem lebo je daleko....., to prejede, ale netreba to brat az tak vazne lebo sa zblaznis. jedna vec co by mi prekzala je ta , ako si pisala ty a aj machulka, ze vas okricia ked placete, to mi moj nikdy nespravil, to nechapem celkom...

luuli

machulka006,ty si uplne rovnaka ako ja:-D plačem,kričím..ale viem, že tým ho odradzam, tak sa musím drzat dost na uzde.. tak to máte faajn, že idete spolu na dovolenku.. ja som chcela ist tiez niekam na tyzden..a vies co mi on povedal? ze on jedine tak na prelzeny vikend..hm..takze odlisne predstavy:-(
a ten tvoj priatel-nie su nahodou kamosi s tym mojim?:-D tiez mi to povedal