Biotron lampa

Príspevok v téme: Biotron lampa
slovacik

Dobrý deň, moja 6 ročná dcérka má už 3 týždeň upchatý no. Boli sme aj na krčnom a brala aj antib. a na snimku je nález menej vzdušná ľ. dutiná. To som laicky napísal. Lekár to opísal ako sinus... maxil... ale neviem presne ale v podstate hlieny z nosa jej nejdu ale na snimku je menej vzdušná dutina. Chodila na ohrievanie soluxom. Neviete mi poradiť čo by pomohlo? Sestrička vravela že máme skúsiť Bioptron lampu. Tu sme si už požičiali . Nemáte s tým skúsenosť?
Ďakujem

pietra

micici... urcite mas k tomu manula, tam to je. Osvetlovala som si spanku a celovu cast. Cim dlhsie, tym lepsie.. Alebo tou velkou lampou si ozarujes celu hlavu aspon 15 minut.

micicici

PIETRA, prosim ta ako ti to pomohlo na depresiu? ja mam depresiu a mame doma bioptron, nenapadlo ma na to vyskusat, ake miesto si si osvecovala?

gwanie

Moja mama po odstraneni maternice si "lampovala" s bioptronom jazvu po operacii. Po 2tyzdnoch isla na kontrolu a lekar jej povedal ze za svojej praxi este nezazil aby dvojtyzdnova jazva bola taka zahojena ako u inych pacientiek polrocna. Doma mame aj tu malu do ruky aj tu velku so stojanom. bioptron lampu pouzivaju aj lekari vo svojich ambulanciach.

bellisima

To preto lebo vsetko co Lenuliatko ma, vlastni a vsetko co zije a co si mysli je bezkonkurecne to najlepsie na svete....

gabriel

lenuliatko posli mi prosim ta aspon jednu studiu, ktora dokazuje tvoje tvrdenie.. alebo hod link, nech si to vsetci nastudujeme.. a ak je to pravda, preco potom biostimul nieje certifikovany ako medicinsky pristroj? preco ho potom (tak ako bioptron) nepouzivaju v nemocniciach?

lucijka

usmev: prepac, az teraz som sem znova zabludila... chcem svoju predat kvoli tomu, ze sme si kupili vacsiu... takze tuto malu nevyuzivame... je nam pohodlnejsia velka lampa :)

lucijka

Dobry den, ak mate este stale zaujem o lampu, prosim napiste mi mejl. Chcela by som svoju predat, na cene sa vieme dohodnut.