prosím chlapov o názor

Príspevok v téme: prosím chlapov o názor
xyz

Veľmi ma zaujíma názor chalanov kedy je podla nich žena k...a lebo ja si myslím,že všetci chlapi si to o ženach myslia,preto sa nedokážem asi nikdy s nikým milovať,lebo sa bojím,že si to o mne potom ten partner bude myslieť. Podla mna si to myslia všetci o každej iba tí inteligentnejší to nepovedia. Je veľa žien ktorým muži nadávajú takto a oni nechápem ako ešte s nimi dokážu potom v pohode spať. Ako je to možné? Ale ruku na srdce.

Well

miauu- nikto nepovedal,ze sa sudi podla toho.
Je ale rozdiel ak sa dievca premaluje vsetkymi farbami sveta a mysli si aka je krasna. Vyzerat ako saso alebo prirodzenu farbu nahodit je velky rozdiel.

miauu

preco sa (u niektorych) zena povazuje za ku*vu (s prepacenim) ked ma dost make up-u?? to nechapem.. ja sa tiez dost malujem ale msim lebo mam dedicne zlu plet (akne a dost zle) :/

Well

enrika:)
Tak ale zaciatok sa vzdy sudi podla obalu:)
Je jedno aky to je clovek.
Je to podvedome tak a s tym kazdy takto zije. Tiez ta zaujme v obchode najskor pekny vyrobok ako nejaky smejd.

enrika

well:)
ano v tomto ti musim dat za pravdu, parkrat sa mi uz stalo, ze som som dokazala chlapa uputat a stali na to iba oci :))

a este k tomu ostatnemu si ale aj tak si myslim ako sa hovori: nesud knihu podla obalu..

enrika

no len pre informaciu ja na diskoteky vobec nechodim. nevravim, ze som v zivote na ziadnej nebola, ale prave preto ze som tam bola ma to nelaka..
ja neviem ale ja som napriklad ten typ, ze ked nie som namalovana a nejako len obycajne oblecena posobim ako siva mys. a ked sa zasa namalujem tak je dost vidno rozdiel. a staci ze sa len jemne namalujem aj tak je to strasne jedno. asi mam taky typ pokozky.
takze je to take z extremu do extremu.. bud ako siva mys alebo (podla toho co citam) ako k*rva. v mojom pripade sa stred velmi tazko hlada.. ja za to ja uz naozaj nemozem..:( nech robim cokolvek..
vysoka teda vobec nie som, takze stokle nosim takmer vzdy.. a ked som bola malá, mala som krasne blondave vlasy.. a je takze sa vzdat toho co vzdy vsetci na tebe obdivovali a este k tomu ked viem ze mi ina farba ako blond nesedi. takze sa aj odfarbujem.. no a to my chcete povedat ze na zaklade tychto dvoch veci (za ktore ani nemozem) si hned vsetci chlapi o mne pomyslia ze som k*rva? no parada :(

Well

enrika:)
Mna najskor uputaju oci a pohlad:)
To ostatne si vsimnem neskor a vobec.......cim vystrednejsie dievca posobi,tym mam o nej horsiu mienku.

matamata

enrika zaujat chlapa oblecenim to je podla mna ok...ale vyobliekat sa ako stetka tak to nie..ved chod na diskoteku a pozri sa ake baby tam su...mozu tam byt pekne baby, ktore su pekne oblecene a pekne namalovane..to je ok..ale tak 50% su baby v minisuknickach, na tvari tapeta, total peroxidove vlasy natuzene ako neviem co, ihlicky na nohach, opite na mol a tancuju na stole a nechaju sa od kazdeho pozyvat, aby nemuseli platit...to je podla mna rozdiel...byt pekna chce byt kazda..ale niektore to prehanaju

enrika

a poviete mi ako inak mam zaujat chlapa, ked nie vyzyvavym oblecenim? lebo z vlastnej skusenosti viem, ze vas chlapov tazko niecim inym zaujat.. :( (najma ak sa so zenou este nepoznate)

frizy

25:
suhlasim s tebou...
netreba zovseobecnovat a sudit podla oblecenia, ked prejde okolo mna vyzyvavo oblecena baba, tak si urcite nemyslim, ze je automaticky kurvicka...
ale je pravda, ze na urcitom percente im to az krici z oci a pritom mozu byt oblecene ako mnisky...
u mna su kurvicky skor zlatokopky...