prosím chlapov o názor

Príspevok v téme: prosím chlapov o názor
xyz

Veľmi ma zaujíma názor chalanov kedy je podla nich žena k...a lebo ja si myslím,že všetci chlapi si to o ženach myslia,preto sa nedokážem asi nikdy s nikým milovať,lebo sa bojím,že si to o mne potom ten partner bude myslieť. Podla mna si to myslia všetci o každej iba tí inteligentnejší to nepovedia. Je veľa žien ktorým muži nadávajú takto a oni nechápem ako ešte s nimi dokážu potom v pohode spať. Ako je to možné? Ale ruku na srdce.

25

ale,ale,ale.mam pocit,ze sa tu obhajuju pojmy,nedostatky a hlavne sa tu zakryva hlupost.som chalan.podla mna moze byt aj chlap kurva.niekedy ani netusite ze slusna baba sulozi castejsie ako vy.ale preco?lebo ma v palici a robi to tak a s takymi,ktori tiez maju v palici a nechvascu sa tym.ak ktokolvek povie na zensku,ze je kurva len preto ze sa namaluje ako sa jej paci alebo sa oblecie podla svojho vkusu je (prepacte)hlupak.ta baba mozno len nema vkus ale to neni ani telesna ani mentalna chyba.preto predsa nieje kurva.kurva v cudzich jazykoch znmena ako ostra zakruta alebo tak.skor to vystihuje ludi ktori ti do oci klamu a zavadzaju ta.to je podla mna kurva.a ci mala baba jedneho alebo 20-tich.pane boze.co je na tom?kazdy doktor a odbornik tvrdi ze treba sexovat kolko sa da lebo je to zdravsie ako vitamin C.inak 20 je cislo kde 70% chlapov len zacina svoj odhad zien v posteli.ale nepriznaju sa koli svojmu egu.
teraz pozor.chlap a muz su dva trochu odlisne vyrazy.chlap je ten co sa vie postarat o svoju rodinu,zabespecit ju a ochranit.muz je ten co svojej zene prinesie kvety,pobozka ju a povie ako velmi ju miluje.ak somnou suhlasite,povedzte ako by ste nazvali muzske pohlavie,ktore nevie ani jednu z tychto zakladnych veci?a je ich dost vela.
toto je moj nazor na vyraz ''kurva''

matamata

nrika zalezi od toho, co je podla teba vyzyvave oblecenie...ale vo vseobecnosti sa to tak berie, ze oblecena ako k..., tak taka aj je..a este ked su baby vymachlene ako neviem co

ja osobne nepoznam taku babu ktorej by chlap povedal ze je k..a ona je s nim

ked chces mat vztah, najdi si chalana, po par mesiacoch sa spolu vyspite a nikto ti nepovie ani slovo..sex patri ku vztahu, pokym to nie je na prvom rande
mas zbytocny strach..predsa sex patri k zivotu

M26

laskonka111:

Viem ,ze prichadzaju o panenstvo, sak kazdy vie ako som to myslel, principialne je jedno ako som to nazval :)

enrika:

Citit sa ako zena a zdvihnut sebavedomie sa da aj inak ako sa obliect vyzyvavo.A pokial mam odpovedat na otakzu, ano myslel by som si to.
Pozri som chlap, ked stojim pred barom, alebo len tak postavame kedykolvek vonku, skupinka chlapov a prejde okolo zena ,ktora ma minisuknu, vystrih a poriadne stekle, tak jedine co zaznie je ,hmmm pekna kurvicka/kurva :) Ale preco sa cudovat nad tym? Ako sa obliekaju kurvy a zenske v bordeloch? Presne hentak.Pozor ja nehovorim ,ze kazda zena ,ktora sa tak oblecie je kurva, to nie, ale povedia si to o nej vsetci chlapi...a ked nie vsetci aspon 90%.

laskonka111

M26 dievčatá prichádzajú o panenstvo nie o panictvo, ale nevadí, iné som chcela, máš pravdu v tom, čo si napísal, mám rovnaký názor, hoci som žena, takéto baby fakt nechápem a robia hanbu nám slušným

enrika

ale ved ja sa tiez niekedy obleciem vyzyvavejsie, mam 20 rokov a este som s nikym nespala.. a obleciem sa tak len preto ze si z casu na cas potrebujem zdvihnut sebavedomie. chapete, aby sa na mna zopar chlapov pozrelo ked prejdem okolo... a to by ste si o mne mysleli ze som kurva?

ved podla mna je to normalne ked si clovek potrebuje zdvihnut sebavedomie, citit sa ako zena..a to ze sa tak obleciem neznamena ze sa hned s hocikym vyspim..

ale pls odpovedzte na moja otazku..

M26

Zhrniem to:

V podstate suhlasim s tym co napisal Nikto.

Ja tiez rozumiem pod kurvou zenu ,ktora mala viac chlapov nez je zdrave. Problem ale je ,co je viac nez je zdrave? Niekto povazuje zenu za kurvu ked mala pred nim 5chlapov, niekto 10,niekto 20 atd...je to individualne.

A taktiez suhlasim s tym co napisala matamata.

Oblecenie a spravanie robi vela.Ked si das, ako bolo pisane minisuknu, 10cm opatok, vystrih jak hovado...Na jednu stranu sa to nam chlapom paci, na druhu ,pocitam ,ze taku zenu by doma chcelo mat max 5%-10% chlapov.Druha vec, co tiez plati, keby mi zenska dala na prvom rande, alebo druhom, klesla by u mna a tiez nemam o nej dobru mienku.

Co tu nebolo spomenute a spomeniem, pre mna su obcas kurvy aj zeny ,ktore pridu o panictvo v 15rokoch a menej.Maloktora normalna baba pride o to takto skoro.Bud ma zle domace zazemie, alebo je kurva, alebo socialny pripad.

niekto

pod kurvou sa rozumie radodajka zena ktora da kazdemu

tak ako to povedala matamata spravaj sa normalne bud normalna ked ta niekto odsudi aku kurvu jeho chyba dolezitejsie je co si o sebe myslis ty

kebyze mi holka povie ze predomnou mala uz 10 chalanov nebol by som z toho nadseny a urcite by klesla v mojich ociach

matamata

ja som tiez baba, ale tiez si myslim ze niektore baby su k....ved ked sa pozres ako sa niektore obliekaju, este tyc by som im dala a je to..

ked chlapovi nedas hned, tak si to nebude myslet..ked budete mat sex po par mesiacoch tak je to ok..ale ked mudas hned alebo po tyzdni tak jasne ze si to myslet bude

na niektorych babach je hned vidiet co si zac...a pokym si normalna baba tak ta tak chalani budu brat..pokym sa budes vrtet na diksoteke v 10 cm suknicke a v 10 cm stekloch, tak sa necuduj