Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co papat aby som dolu chutila?

lolec

Vieš niekomu to chutí a niekomu nie. Skus kúpiť lubrikant Durex Play Cherry. Určite mu zachutí a môžeš ho použiť aj ty na neho.

eklhaft

Ked dodrziavas hygienu ,tak potom sa pytam ,na co este si s nim ? Ked ja cmukam moju tam dole , tak je to krasne ,aj keby jedla Olomoucke syrecky.

zajobojo

hlavne si umyvaj pravidelne šušku a men spodné pradlo , to nam chlapom by plne postačovalo, leb o niektore nevedie čo je hygiena

caitlynaa

o tri roky neskôr ale..určite konzumuj ovocie, hlavne ananás, ten zlepší chuť vl. štiav ako u chlapov tak aj u žien! ;)

fazula

nooo to bude aj feromonmi a takymi somarinami, chemia. mozem brutalne pritahovat a vonat jednemu, ale nesediet inemu. neviem, ci sa da ovplyvnit, ked chalanovi "nechutis". lebo ty budes vzdy vonat a chutit "sebou", svojimi charakteristickymi prirodzenymi vonami a chutami, ktore nezmenis, maximalne ich mozes na chvilu prehlusit nejakym sprchacom, alebo cojaviem, aj tou slahackou. ale zase trebars inemu by si chutila aj bez hocijakej inej "prisady"

baby

utopia, aj ja som to tak pochopila, ale neviem z akeho jedla bude chutit... tak nech si da tu slahacku a bude urcite chutit...

utopia

baby ale ona mala asi na mysli čo konzumovať alebo pridať do svojho jedálnička aby jej šťavy tam dole mali dobre chute. Aspon som tak pochopila ja. To presne neviem,ale na ženy asi nieje recept vieš že pred a po menzese žena nechutí tak dobre ako v strede cyklu. Skus ovocné šťavy,vyhýbaj sa pivu. Aspoň u chlapov to tak platí.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co papat aby som dolu chutila? - Fórum - ZDRAVIE.sk