Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

vibrator

lilipo

Priatel mi kupil asi cca pred mesiacom vibrator. V predajni ho skusala a isiel aj my sme ho asi 2 x pouzili ale asi sa pokazil a nevybruje. mam ho ist reklamovat? mam aj pokl.blok. diki

nymfomanka

s manzelom sme si boli vybrat nove hracky minuly vikend osobne...vidiet material a 100% velkost je predsa lepsie ako potom lutovat...inak predavac bol super, vobec neotravoval a na konci sa ponukol, ci chceme, aby vlozil baterky a pred nami vyskusal co malo vibrovat, ci vsetko funguje...samoska ze sme chceli, potom nam vsetko zabalil do nenapadnej papierovej tasky - darcekove balenie, a hracky pekne skryte v papieri...
vyborna kupa - 100% spokojnost...navyse vibrator sa aj manzelovi paci,lebo aj jeho vibracie viac rajcuju..:-))))

včielka maja

inak čochvila ma moja kamoška meniny a ako darček si želala vibrator, tak jej nejaky behnem kupiť do sexshopu :-)

Xena

mne vibrator kupil kamoš k meninam ,len mi dal na vyber podla parametrov, ja som si povedala aky chcem a taky som aj dostala:-))

madman

plne suhlasim a my "nymfy" tiez nemame az taku srandu, ked nam chlapi nestihaju ... ale ked niekto nema chut, je so skor jemu na skodu, ako vyhra, ze si aspon "kusy" plastu pchat nemusi... ja tak isto uvazujem aj nad vibratorom, kedze sex s drahym je fantasticky, len jemu staci par krat za tyzden, zatial co ja chcem par krat za den ...

lilipo

My sme ho kupili s priatelom v predajni spolu. no a co. 5 minut slavy a bolo po vsetkom a tesili sme sa:-))). Ved ten co tam predava tam od toho je...

marfuška anjelik

Ja som si ho kúpila v predajni. No a čo...mám tiež veľkú chuť na sex,môj muž na mňa kašle tak čo. A s vibrátorom mávam dokonca vaginálne orgazmy. Ide o to,ako sa človek na to pozerá,dnes je iná doba. Dokonca som si kúpila aj guličky. Som z nich trochu sklamaná,ale sú aj na precvičovanie pošvového svalstva proti úniku moču,tak je to dobré. A čo...ak niekto nemá chuť na sex,vôbec po sexe netúži,je to jeho vec.Ale nech nenapadá tých,čo majú na sex opačný názor. Nechceme sexovať mimo domu s hocikým tak je to ok.

Textová Inzercia

Zľavnené pobyty v Bardejovských kúpeľoch

Využite zľavy v mesiacoch január – marec na liečebné a relaxačné pobyty až do výšky 25%.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

vibrator - Fórum - ZDRAVIE.sk