vibrator

madman

plne suhlasim a my "nymfy" tiez nemame az taku srandu, ked nam chlapi nestihaju ... ale ked niekto nema chut, je so skor jemu na skodu, ako vyhra, ze si aspon "kusy" plastu pchat nemusi... ja tak isto uvazujem aj nad vibratorom, kedze sex s drahym je fantasticky, len jemu staci par krat za tyzden, zatial co ja chcem par krat za den ...

lilipo

My sme ho kupili s priatelom v predajni spolu. no a co. 5 minut slavy a bolo po vsetkom a tesili sme sa:-))). Ved ten co tam predava tam od toho je...

marfuška anjelik

Ja som si ho kúpila v predajni. No a čo...mám tiež veľkú chuť na sex,môj muž na mňa kašle tak čo. A s vibrátorom mávam dokonca vaginálne orgazmy. Ide o to,ako sa človek na to pozerá,dnes je iná doba. Dokonca som si kúpila aj guličky. Som z nich trochu sklamaná,ale sú aj na precvičovanie pošvového svalstva proti úniku moču,tak je to dobré. A čo...ak niekto nemá chuť na sex,vôbec po sexe netúži,je to jeho vec.Ale nech nenapadá tých,čo majú na sex opačný názor. Nechceme sexovať mimo domu s hocikým tak je to ok.

anuliik

je to presne aj môj prípad...ani mne môj muž nestačí...on si spraví dobre a na mňa kašle..neraz som už pre to plakala,tiež mám 40,som na vrchole svojej sexuality a rozhodla som sa,že sa pre to viac trápiť nebudem...tiež si chceme s mužom kupiť takuto hračku,a veru je to lepšie ako nevera..

ooo

a co je zdravsie a lepsie kupit si tu pomocku alebo sexovat mimo domu ved dnes je tolko pohl.chorob nemienim priniest domov nieco a to ze mam vo svojich40 rokoch taku chut mozem ja zato to mam mojho muza znasilnovat proste mi nestiha

macko13

nic take ako ze to zakazujem som nenapisala..tiez som napisala len svoj nazoir na utopiu...ty to ocividne nemozes prezit...islo mi len o system..odpovedat na to na co sa ludia pytaju...a nemyslim ze by som ta tim nejako urazila aby si tu musela z toho robit. toto..a ak ano..tak sory ale na plane som to urcite nemala..citala sa viacere prispevky tu na fore od nej...preto som teraz reagovala tak ako som reagovala

machulka006

macko13 - utópia nikoho neskopala...
ja osobne tiež nechápem ako siniekto môže pchať do seba umelinu a ešte sa z toho aj tešiť,a nemyslíms i že mám zakázané totu prezentovať...
aj väčšie hlášky od veci na tomto fore už odzneli.. anič sa nestalo...

mmmm123

ahoj, mys me s priatelom objednali, bo sme sa hambili ist do sexshopu a nelutujeme...sexu mame sice dost, aj nas bavi, ale sem tam ked on uz nevladze a ja som este besna, pomoze aj nahrada...

inak radim s gelovym povrchom, je lepsi ako ostatne materialy...

vela zdaru

macko13

vies ked niekto napise ako si ho chce kupoiut...caka radu o tom co je vyhodnejsie...a nie aby ju tu niekto skopal za to..ze ma chut na sex...nech pise k veci