Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

má pravdu on

Príspevok v téme: má pravdu on
misela369

prosím vás ja už nič nechápem, nechápem seba, nechápem chlapov. Mám priateľa, s ktorým sa strašne milujeme, všetko je v najlepšom poriadku, dohodli sme sa že si vždy všetko povieme, aby z toho nebol problém. Do práce chodí zamnou jeden chalan, asi ma chce, bol asi 4 krát ja som ho odbila, povedala som mu že mám priateľa a odmietla som ked ma na niečo pozval. Robím na kúpalisku a je tam dosť často, bolo zlé počasie a ja som sa s ním zarozprávala vyše hodiny, neflirtovala som s ním ani som mu nedala číslo len sme sa rozprávali. Ja som však potom mala zlý pocit a priateľovi som to povedala, strašne sa namna nahneval, prečo som ho hned neposlala preč, prečo som ku každému milá, že ked budem takáto, on somnou nebude. Ale ja som sa fakt len rozprávala, ospravedlnila som sa mu a slúbila, že ho surovo pošlem ak dojde zamnou, a že sa to už nikdy opakovať nebude. Nikdy v živote by som mu nič zlé nespravila, ked mám vzťah je premna len on, ani neflirtujem, velmi je nahnevaný a je neviem začo... podla vás oprávnene?

utopia

Je to smutné. Som na tvojej strane. Ja si neviem predstaviť žeby mi partner zakazoval sa s niekym rozprávať. Ja by som s ním nechodila ale je to tvoja vec. Ja si možem aj kamaráta zavolať domov a manžel ani slovo alebo kolkokrát som si písala s nejakým zo srandy smsky a on o tom vedel a smial sa z toho,že či ma to baví. Ešte mi aj radil komu čo odpísať. Takého tvojho žiarlivca by som nechcela. Skús počkať alebo si to vydiskutovať možno sa mu otočí v hlave. Však ty nemôžeš za to že ten dotyčný xy ťa chce. Doležité je,že ty ho nechceš a on by to mal vycítiť. Držím palce.

kikina

misela369, tak niečo podobne som zažila aj ja.. proste sme sa dohodli, budeme si navzajom hovoriť všetko..ale ked som náhodou spomenula, že tam bol ten a onen, sme si pokecali,tak bol odutý a potom sa ma skoro pri každej príležitosti vypytoval..kto ti pisal? boli tam aj chalani? a bla a bla..ale vždy to uz len prekusnem.. daj mu čas!

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

má pravdu on - Fórum - ZDRAVIE.sk