Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

má pravdu on

Príspevok v téme: má pravdu on
misela369

prosím vás ja už nič nechápem, nechápem seba, nechápem chlapov. Mám priateľa, s ktorým sa strašne milujeme, všetko je v najlepšom poriadku, dohodli sme sa že si vždy všetko povieme, aby z toho nebol problém. Do práce chodí zamnou jeden chalan, asi ma chce, bol asi 4 krát ja som ho odbila, povedala som mu že mám priateľa a odmietla som ked ma na niečo pozval. Robím na kúpalisku a je tam dosť často, bolo zlé počasie a ja som sa s ním zarozprávala vyše hodiny, neflirtovala som s ním ani som mu nedala číslo len sme sa rozprávali. Ja som však potom mala zlý pocit a priateľovi som to povedala, strašne sa namna nahneval, prečo som ho hned neposlala preč, prečo som ku každému milá, že ked budem takáto, on somnou nebude. Ale ja som sa fakt len rozprávala, ospravedlnila som sa mu a slúbila, že ho surovo pošlem ak dojde zamnou, a že sa to už nikdy opakovať nebude. Nikdy v živote by som mu nič zlé nespravila, ked mám vzťah je premna len on, ani neflirtujem, velmi je nahnevaný a je neviem začo... podla vás oprávnene?

janinak

chce ta vlastnit a to nie je laska. ja by som ho trenovala.Bav sa s kym chces.Inak mam skusenosti ze tyto muzi casto opustaju na zaver svoje frajerky ked ich maju spracovane totalne nesamostatne...tak si zi svoj zivot a bud ta pochopi alebo nie

liliannna

ahoj,ja si myslim,ze si urobila dobre,ze si mu to povedala,ked si mala potrebu nieco o tom hovorit.druha vec je ako si mu to povedala a ako to vyznelo.ak mas sklon skor sa prisposobit druhemu,tak sa necudujem ze si mala pocit viny,ked si sa rozpravala s cudzim chlapcom,pravdepodobne si aspon podvedome vedela,ze frajer nebude rad a bude nahnevany,hoci sa ti ten chalan ani nepacil.inak kolko ma tvoj priatel rokov?ono ziarlivost sa niekedy vekom zmierni,ked chalan dozreje a pochopi ze vztah nie niekoho bezvyhradne vlastnit.osobne by som ti radila,aby si si stala za svojim nazorom,ze si nic zle neurobila,uz sa mu za to neospravedlnuj a ak je nahnevany az tak,ze s tebou nechce komunikovat,pockaj kym vychladne a pokojne sa s nim porozpravaj,vysvetli mu ako sa citis a tak..len sa neospravedlnuj,lebo si pravdepodobne nic zle neurobila.skus to vydrzat,nevolaj a ani mu uz prva nepis,pockaj si na neho.urcite sa ozve,respektive ked vychladne urcite sa bude dat s nim porozpravat,teda ak mate normalny pevny vztah.tak ti radim pockat si na dalsi rozhovor.pevne nervy.a neboj sa.

slimacikk

misela..tiez si myslim ze tvoj chalan je prehnane ziarlivy..urobila si chybu nie ze si mu to povedala, ale ze si si priznala chybu a sa mu ospravedlnila..Ked budes v normalnej praci a porozpravas sa s kolegom, rozide sa s tebou?Podla mna ho treba hned uviest do spravnych hranic-myslim priatela, ze toto nech si nedovoluje.. Ja som tiez riesila podobnu dilemu-v tom zmysle, ze priatel si sice neprizna ze ziarli niekedy, ale proste ziarli.Ja sa nastupila do novej prace, moj sef je celkom mlady-aj ked zenaty a ma decko..Je vsak velmi mily, su dobry kolektiv a kedze je v kolektive jediny chlap, samozrejme ze chodi s koleginami na obed, nieco vybavovat a tak..Hned druhy den som mala dost roboty, baby uz boli po obede a dopadlo to tak ze sme sli na obed sami dvaja spolu..Samozrejme bol to iba normalny obed a zdvorilostna komunikacia k tomu..No a rozmyslala som ci mu to mam povedat ci nie..Kamaratka mi radila ze nie nech neziarli, ale ja si si povedala-a preco nie?Preco tajit normalne veci?Nech si zvykne, ze je normalne ked idem s kolegom, al. s niekym muzskeho rodu nieco vybavit alebo najest sa v praci a pod., ze mi moze verit..ze su to iba medziludske vztahy..Tak som mu to povedala a vsetko ok, iba hodil nejaku vtipnu poznamku, a ja som mu na to povedala"ale prosim ta co vymyslas.."a tym to zhaslo..A teraz mu bezne vzdy hovorim ze kde a co..a berie to v pohode.. Myslim ze ziarliveho chlapa musis naucit ze normalne veci su normalne..

fazula

myslim si, ze to mohol vyriesit uplne inak, pokojne. ale ako tu ini pisu, je zrejme prehnane ziarlivy, a na to treba davat pozor, pretoze to dokaze velmi nicit, a budes nestastna.
myslim, ze ak ta chalan lubi, tak ma k tebe doveru, ma radost z toho co robis, ma radost ked sa vies rozpravat s ludmi, nemoze mu to vadit. nema ziadne pravo ziadat od teba, aby si sa nerozpravala s ostatnymi. a ked takto vystraja, znamena to ze ti nevie doverovat, alebo ze ta nepozna. aj ked si mozno mysli ze ano. keby ta poznal, vedel by, ze sa nema coho bat, ze ty flirtovat nebudes. nejak sa mi ten tvoj priatel nepaci.

dany87

V prvom rade si sa mu nemala ospravedlnovat, lebo teraz si mysli, ze ma pravdu on, a to ze si mu to povedala a este sa aj ospravedlnila, to si teraz moze mysliet ze si robila nieco ine ako sa len rozpravala, nevidim dovod na co mu taketo nieco hovoris ked to bol len rozhovor. Si nakoniec sama z neho vychovas ziarlivca.

hmm...

vobec nemusis mat vycitky, naopak on by mal mat! Ja by som mu na tvojom mieste povedala, ze ked sa takto bude spravat, tak ho nechas .. napr. ja by som to nezniesla.. samozrejme, ze si s nim, jeho milujes.. ale aby si sa nemohla bavit .. teda normalne rozpravat s inymi ludmi, ci uz muzmi alebo zenami ?? .. pozor na to .. bud je chorobne ziarlivy, alebo to budes mat za chvilu same prikazy a zakazy.. A este, na tvojom mieste by som mu nehovorila vsetko.. taketo malickosti, ktore nic neznamenaju by som si nechala pre seba.. vyhnes sa tym zbytocnym problemom podobneho razu.

baby

asi ti laska poblaznila hlavu... nevravim ze vo vztahu sa ma klamat, ale hovorit vsetko?? vsetko ma svoje hranice, ani on ti urcite nevravi vsetko... a neviem preco mas vycistky, ved si sa len rozpravala, mas dobre ziarliveho chalana, nedaj sa nim ovplyvnovat...

bobika.

no v prvom rade, nebolo potrebné aby si mu to hovorila, hádam do budúcna to už vieš, tvoj priateľ určite nechodí s kamennou tvárou pomedzi ženy a so žiadnou sa nezasmeje ale necíti potrebu ti to rozprávať... z jeho strany je to len mužská ješitnosť a tá prejde...možno sa cíti ohrozený, lebo doterz si bol tebou na 1000% istý a zistil, že si atraktívna aj pre iných...ty sa už neospravedlňuj ak si to už urobila, lebo aj priveľa ospravedlňovania škodí a hlavne ak vieš, že si nič neurobila, snaž sa svojim správaním ho ubezpečiť, že sa nemá prečo obávať...tak držím palce.

Ivka 1

Myslím,že nerobíš nič zlé a nemáš sa za čo ospravedlňovať. Vzťah dvoch ľudí je predsa o dôvere a Ty si svojmu priateľovi predsa všetko povedala. V žiadnom prípade nemaj pocit viny a snaž sa hneď na začiatku urobiť jasno.Myslím,že priateľ trpí chorobnou žiarlivosťou. Dávaj si na to pozor,lebo takýto človek dokáže zo života urobiť peklo.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

má pravdu on - Fórum - ZDRAVIE.sk