zasa som si nedala pozor....

lenulik:)

no mohlo sa stat...a co si sa nedosla spytat v piatok?by sme ti hned poradili tabletku po a mala by si pokoj.a ak budes tehotna bude to velmi zle?az taka mlada si?

macko13

lenulik:):on sa do mna neurobil...prvy krat sa vystriekal ale nie do mna...ale po tom za nejaku pol hodku sme boli zasa spolu a stve ma to ten druhy krat..ze nejake spermie zostali a bum bac....

macko13

UTOPIA:tak diky..narobila som si problemy..som si toho vedoma....ale verim ze ece dostanem tu sancu,a bude to dobre..

lenulik:)

och jeej...a to nepoznas tabeltku po?a ani ta nestvalo ze sa do teba urobil?hm..to je uz neskoro...kup si test...a kolko mas rokov ked teda mzem vediet..:)

utopia

No vidíš,mna zbuzeruješ že nesexujem a ty čo máš z toho len problémy si si narobila. Ale aj tak ti prajem aby sa ti to vyriešilo a nabudúce davajte bacha lebo aj počas menzesu,aj po menzese možeš otehotnieť.

lenulik:)

macko13:nikdy sa nespoliehaj na menzes ani na plodne ci neplodne dni.otehotniet mozes fakt hocikedy..sprav si radsej test uz nic ine ti asi nepomoze.mala si si hned vziat tabletku po ..treba si davat pozor..kedy ste robili bez kondommu?vcera?povedz presny cas