nemozem spat poooomoc

Príspevok v téme: nemozem spat poooomoc
zzzz

cawte prosim neviete neco poradit ked nemozem spat....ako ked aj v noci zaspim tak mam zle sny a skoro rano sa zobudimtotalne nevyspaty ...us to trva dost dlho a cim dalej tym horsie.... vyzeram ako zombie totalne unaveny nedokazem sa sustredit som totalne na kofeine schudol som a us som s toho totalne mimo proooosim radu

thinka :)

a rozmyslal si ze o com sa ti sniva us a tak ze ci to nesuvisi s nejakymi problemmi alebo tak ...na co myslis ked ides spat alebo ked sa zobudis????

amika

V tvojom veku by si mal spavat ako male babo :-),ale chapem ta,ze mas s tym problem,zazila som to. Tiez som sa musela naucit spavat a to takto: chodila som spavat a aj chodim v rovnaku hodinu,izba musi byt vyvetrana,3 hodiny pred spanim nic nejem,vypijem salku relaxacneho caju (kamilkovy a pod.),alebo teple mlieko s troskou medu. Takisto pred spanim nepozeram akcne filmy a ani neskoro vecer nesportujem,lebo som potom moc aktivna. Dalsia u mna dolezita vec je,aby moja postel bola na dobrom mieste. Tri krat sa premiestnovala a furt som mala zle sny,az nakoniec nasla svoje miesto a mne sa dobre spi :-) skus to

veronika

navstiv psychiatra, ten zhodnoti tvoj problem a nasadi popripade nejake uciine lieky. ak chces, dam ti konakt na toho mojho, ak si z ba. Hanbit sa nemusis, ani mat strach, ku nemu chodia ludia z vysokych spoloc vrstoev kazdy den ako na beziacom pase...nespavost, workoholizmus, atd..plus ine veci..mne pomohol..a ak mas problemy, ktore trvaju dlhsiu dobu,uz vobec navstevu doktora neodkladaj.