Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Prosim!!! Je to zivotne dolezite!!!

RNG

testa, pozri sa do temy depresia, tam je hodne informacii o "neskodnosti" syntetickych AD od ludi, co ich beru dlhe roky a su tam spomenute rozne alternativy z prirodnej pokladnice, ktore maju menej alebo ziadne bocne nasledky.

festa

Zabudla som este povedat, ze Prasko je psychiater. Mozno mas zle skusenosti s psychiatrami alebo si zle pocula, ale to mas tak, nie je lekar ako lekar. Tento je skutocne seriozny.

festa

Ahoj, tak v prvom rade ti chcem povedat, ze farmakologickej liecby by si sa nemala bat, pretoze sucasne antidepresiva su aj ucinne a maju minimalne vedlajsie ucinky, nie su nebezpecne ani navykove. Samozrejme, pokial tvoja depresia nema cisto biochemicku povahu, tak je potrebne riesit pricinu, preto by som na tvojom mieste nesla za psychiatrom, ktory podcenuje silu psychologickej terapie. Ja mam panicku poruchu (uzkostna porucha) a terapia ma vacsiu silu ako farmakologicka liecba a najma dlhsiu ucinnost. Dobrym odbornikom v tejto oblasti - uzkostne poruchy a depresie, je Jan Prasko, sidli v Prahe, skus sa na neho obratit. Vela zdaru!

nevladzem sama

to sa ti povie.ja nemam nikoho komu by som to mohla povedat.a k psychiatrovi nechcem ist,ibaze by bol taky,ze by len nepredpisoval lieky a myslel ze to vsetko potom bude super.

lumika

S takými pocitmi je neradno sa zahrávať. Popros okamžite o pomoc niekoho z tvojho okolia, komu dôveruješ. Najradšej dospelého človeka s vyzretými názormi. Čo takto mama, sestra, stará mama...? Oslov niekoho múdreho, ale rýchlo. A potom vyhľadaj psychiatra. A depresiou nie sú žarty, ver mi, viem, o čom hovorím. Blízky človek ti podá prvú pomoc a psychiater je ten správny človek, ktorý má tieto veci riešiť. Vezmi Zlaté stránky a zavolaj a nedaj sa odbiť, choď tam hneď ráno, žiadne - objednám vás. Trvaj na tom. Nehľadaj alternatívnych liečiteľov, môže byť neskoro. A zatiaľ to skús predýchať. Choď si zabehať, zaplávať, hýb sa, choď do kina. Neseď doma a nerozmýšľaj nad tým, ako ti je blbo. Ale hlavne sa niekomu rozumnému zdôver.

nevladzem sama

Frontman ja mam sice krizu ale neviem ci psychospiritualnu.Neprezivam nic medzi nebom a zemou.Ale niekedy mam take divne stavy,ale nevidim nic neobvykle,ani nepocujem hlasy a tak.
Dianka to je velmi daleko.Keby to bola liecebna alebo take cosi,tak to je ine.Ale ak to je psycholog a take podobne tak radsej niekde v BB kraji.Ale v kazdom pripade veeeeeeeelmi pekne dakujem a ak mate nieco este tak mi to prosim dajte vediet:(((((

dianka.1

tak ja poznam psychologicku, ktora robi aj alternativnu liecbu. je z bratislavy. ak mas zaujem, mozem ti dat kontakt.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Prosim!!! Je to zivotne dolezite!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk