alpa na vyrazky?????

RNG

co tak hamamelis virginiana na plet(witch hazel). Dezinfikuje,stahuje pory, neodmastuje.
Alebo GSE roztok, mozno urobit aj 3 krat tak silny, ako na pitie. Tj miesto 60 kvapiek na liter vody , 18 kvapiek na dl.

camrigestradama

Moja kamarátka to taktiež používa.. je síce pravda, že vyrážky nemá, ale ja som dosť nedôverčivá. Nemôže časté používanie alpy pleti nejak uškodiť??

fazula

no, aj som si to myslela. ono ten alkohol je svina, lebo sa dokaze javit ako doby prostriedok - ked pekne vysusi vyrazku. ale ano, viac sa potom plet masti.
livda, skus nejake bylinky, alebo z lekarne nejaku kozmetiku. a snad najlepsie urobis, ked pojdes ku koznej a ta ti usije na mieru, co potrebujes

Ivka 1

Alpa nieje vhodná na čistenie pleti. Obsahuje alkohol a ten potom zas vyvolá
tvorbu mastnoty.Neodporúčajú sa ani pleťové vody s obsahom alkoholu.

fazula

alpa ti dokaze tie vyrazky vysusat. tiez ked som bola mladsia, som si davala alpu:) ale tak, ze vatovou tycinkou priamo na vyrazky. no tiez neviem, ci to bol dobry sposob :) , kazdopadne mi to pekne vysusilo. len zase nieje dobre celkovo vysusat tvar, aj ked je mastna, lebo tym len zvysujes produkciu mastnoty. ale takto lokalne - iba na vyrazku - to je myslim ok.