presvedcena?

Príspevok v téme: presvedcena?
moravia

chcela by som sa s Vami poradit, ako presvedcit kamaratku, aby nesla na potrat...zacala prave karierne postupovat, ma uzasneho partnera, skvely zivot... Ona vsak dieta este odmieta, jej priatel by uz babo prijal, ale konecne rozhodnutie nechal na nej.
Podla mna je dieta to najkrajsie, co moze z partnerskeho ci manzelskeho spoluyzitia vzist...ale ako ju mam presvedcit?

moravia

ja ju nechapem..ako studentka praxovala na gyn-porodnickom oddeleni takze bola pri tom, ked deti prichadzali na svet, vtedy sa nevedela dockat toho, kedy bude mat vlastne. Neviem co sa s nou teda deje. Asi to prislo necakane. Jej partner je naozaj skvely clovek, ja ho neodsudzujem, ze rozhodnutie nechava na nej, musi ju velmi milovat

jancecka

pane bože, vyhovor jej to nejako, veď keď má taký skvelý život, tak s dieťaťom bude ešte lepší,a nemôže byť predsa taká sebecká, veď jej partner to bábo chce D: to je strašné, zaveď ju niekam kde sú malé detičky, možno sa v nej prebudí materinský cit

baku

ukaz jej fotky mrtveho dietata najdi na nete video priamo z interpucie,, nech sa spamata.. potom bude lutovat do smrti.. garantujem jej ze to len tak nerozdycha.. aj ked ona sa bude presviedcat o tom ze spravila spravnu vec.. a navyse partnerstvo sa jej pokasle tiez

enya

opakuj jej to, pros ju, nech si to rozmysli...kariera za to nestoji, ze bude mat viac prachov...kaslat na prachy...nechapem takych ludi ako mozuvymenit dieta za prachy, karieru...egoisticky sebci..sa cudujem tomu jej chlapovi, to nevidi aka je, tak si predstavuje matku svojich deti...je mi z toho zle...

moravia ale teba si vazim, za to co robis, ze sa snazis, pevne verima dufam, ze ta tvoja kamartka zacne rozmyslat srdcom a pochopi co je v zivote dolezite a podstatne a nezabije svoje dieta

moravia

to sa velmi lahko povie ale ako ked vidim, ze ona sama je uz takmer rozhodnuta a pritom by bola urcite perfektna maminka

moravia

ja som uz vzdala vsetky nadeje,ako ju prehovorit, snad si to sama rozmysli, no bude mi velmi luto ak sa rozhodne ist na zakrok. to video je zbytocne jej posielat, je vystudovana zdravotna sestra, takze vie co to obnasa...Ale aj tak dakujem