Kto ma nosit kondom podla vas?

rastomt

No myslim si, ze je to skor muzskej strany zalezitost, oni by to mali mat vzdy pri sebe, ale nie je na skodu veci, ked to ma aj zena. Vsak neviete, kedy ho zabudnete vy a budete taky spokojny, ked ho vytiahne Vasa polovica z kabelky.

marisssa

no podla mna by to malo byt obojstranne, clovek nikdy nevie,aj ked som si vzdy myslela , ze je to skor chalanova robota, mat ho pri sebe. my sice uzivame tabletky(poniektore),ale tie nas pred chorobami neuchrania..
priatel si zas mysli, ze by to mala byt cisto babska zalezitost, s cim nesuhlasim..

utopia

Dobre,už nerozoberajme čo bolo,ale venujme sa micuške100 lebo tej musíme liezť asi poriadne na nervy. No micuška milá k tvojej téme.. ak je to vzťah a máte sa radi tak je to jedno kto ho má,alebo nosí,ale pokiaľ sa pýtaš koli tomu že nevieš či je ho správne nosiť lebo ideš večer na disco hladať objekt,tak by si ako rozumné dievča ho ani nemusela nosiť,lebo rozumné dievča nehladá po baroch jednorázovky. A pozdravujem fazuľku milú..

machulka006

utópia : moja mama je normálna žena s ktorou sa rozprávame o všeličom, :) a vidím aké je to medzi našimi, sú zohratí pár, ktorí si rozumie vo všetkom, navyše, mama by sa nedokázala pred rodičmi takto pretvarovať, a nezačni ma prosím presviečať o opaku, veď vidím už 19 rokov ako spolu fungujú :):):)
toto určite neni prípad mojej mamy, a dokonca žiadny taký prípad ani nepoznám...

fazula

sak ju nechajte (utopiu), preco by mal byt kazdy ako vy - mat chut na sex? je vela takych ludi, co chut nemaju, a je to ich vec a ked su spokojni, tak to neriesme. ak jej to vyhovuje takto, a ak je spokojny aj manzel, tak myslim ze je to vporiadku. neviem ci je dobre ju nahanat do niecoho, co sama nechce. ja si to tiez neviem predstavit, ze by som nemala v manzelstve sex, ale je tolko rozdielov medzi ludmi, a mali by sme sa predsa akceptovat, a nie do seba rypat koli blbostiam..
utopia, mas moj obdiv kazdopadne.

utopia

machulka milá,ako vieš že rodičom sa chce? Na mne to tiež nevidno,ked to manžel nezbadal,aj pred deťmi budem vyzerať nenapadne. Možno ani tvojej mamke sa nechce,len tak vyzerá spokojne,že si myslíš že všetko funguje ako má. A znasilnená som nebola. Zatiaľ..