Kto ma nosit kondom podla vas?

utopia

Machulka manžel o tom nevie že sa mi nechce,však ja sa tvárim akoby sa mi chcelo. Vidíte v tom problém? Normalne si plním manželské povinnosti.

machulka006

utópia : inak tvoj problém sa dá liečiť...lebo to nieje normáln eže takto odmieta jedna zdravá dospelá žen asex s manželom ? znásilnil ťa niekto v mladosti,alebo prečo s tým máš taký problém? manžel čo na to hovorí? jemu to nevadí?

utopia

gggggr ty gunár,počuvaj..prečo čítaš to čo ja píšem,ty čítaj pointu tam hore je téma. Ja otvorím temu a píšem k veci. citaj len otázku a nie cudzie odpovede.

DESmodka

inak ja uprednostnujem hak, sex je ovela lepsii... ale musis mat staleho partnera, na striedanie je kondom, ale ten ta neochrani pred vsetkym...

DESmodka

micuska no ked je to na jednu noc a ty to ocakavas tak ty.. ked nie tak on :)... a ked ste spolu dlhsie tak sa dohodnite...

ggggggr

utopia,tie somariny co vsade pises sa uz ani citat nedaju,povedz manzelovi nech ta pretiahne,mozno sa ukludnis,lebo toto tu sa fakt neda citat

utopia

muž. On si chce pichnuť,tak nech si ho aj kupi. Nebudem ja mínať svoje peniaze zato žeby jemu bolo dobre. A ked ho nemá,tak nech na sex zabudne.