Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

otázočka...pls rýchla odpoved...

Príspevok v téme: otázočka...pls rýchla odpoved...
zuzu:)

myslím, že mám mykozu...čo mám proti tomu kupiť v lekárni? už to nie je také hrozne, vraciam sa do normálu...dávala som si nystatín asi 5 dní...lenže ked sme sa včera s priateľom milovali, tak ma to este trochu bolelo...ale už ma nič nesvrbí a nie som ani nijako vyhádzaná ani opuchnuta...a nestíham ist ku doktorke a este k tomu ideme v nedelu na dovolenku a tak chapete...dakujem za odpovede:)

kajo2000

Bakterialne infekcie nie su sranda. Mozes docasne pocitovat zlepsenie, ale staci male oslabenie imunity (co je vzhladom na zataz pre organizmus pri cestovani alebo velkom teple uplne bezne) a bakteria sa vrati a moze to byt ovela horsie.
Podla zavaznosti sa predpisuju rozne silne lokalne antibiotika vacsinou v podobe cipok alebo masti.
Aj ja odporucam navstivit lekara, alebo minimalne si nechat predpisat nieco na prvu pomoc...

agina

zuzu nestihas k lekarovi???? Chces, aby sa ti to na dovolenke zhorsilo???? Ved ked povies lekarovi, o aky problem ide, vezme ta prednostne a hned ti volaco predpise a mozes ist v klude na dovolenku.Nechapem, preco takto hazardujes so zdravim.

barbinka

ja neviem koľko to stojí. ale ako som povedala, musíš kúpiť mastičku aj priateľovi, nech si žaluď natiera.

utopia

Lekár ti predpíše nejakú mastičku alebo sú také čípky ktoré sa počas liečby vkladajú dnu. Z domacich receptov vraj pomáha biely jogurt. Lyžičku bieleho jogurtu si vložiť dnu. Alebo si kup v lekárni 100% olej z austrálskeho čajovníka´,pár kvapiek do vody a v tom poseď.

barbinka

ja keď som mala mykózu, tak doktor mi predpísal aj pre priateľa mastičku a mne tiež niečo(nejaké čipky do pošvy). jakže jemu nič nie je? však keď spolu spávate, tak aj on to prenáša. keď sa on tiež neprelieči, tak sa môžeš liečiť koľko chceš a aj tak sa ti to vráti.a neviem koľko to stojí.

barbinka

tuším sa to volá canesten. lenže to sa musí preliečiť aj priateľ. určite sem ešte niekto príde a poradí ti.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

otázočka...pls rýchla odpoved... - Fórum - ZDRAVIE.sk