Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

krém na mastnú pleť ? - poradte :)

Príspevok v téme: krém na mastnú pleť ? - poradte :)
juniinhoo

Mám mastnú pleť .. ale keď sa umyjem tak zase dosť suchú taq neviem či nemám používaž dáky krém na pleť ako NIVEA alebo niečo také ... lebo akné sa mi už nerobí .. len mi ostali jazvyčky po bokoch líc a na čele trochu ... tak su aj regeneračné krémy tak sa chcem opýtať či nemám radšej riskovať že sa mi z toho začne robiť akné alebo čo .... dakujem za odpovede vopred :)

miroslava63

BIODERMA Sébium AKN, na mastnú pleť je fajn, používam 2 týždne..cena-458,- Po nanesení vyzerá hnusne mastný, ale po 3 minútach sa vstrebe, takže v pohode...

noonaa

ano,ZINOK je maly zazrak,ale treba vy vybrat ten spravny....v lekarnach j ich plno s kadejakymi pridavkami...a aj mnozstvo je dolezite,obcas treba jeho prisun zvysit,teda my,co mame problemy s pletou....ja papam 30mg denne,to je moja davka,potom si dam nejaky cas pauzu,aby sa telo nezatazovalo chemickymi latkami

biasa

la roche posay-na mastnu a aknoznu plet-odporucam!!! pred spanim si uvar repikovy caja po vycisteni si s tym pretri tvar mozes aj rano,potom nakremuj a mas..

prokop

to ,čo pomôže jednej ,nemusí pomôcť druhej,napr.kamoške nepomohol už tu niekolko krát spomínaný mary kay,pomohla jej ale dermatokozmetika z lekárne

14karelova14

ahojte vsetci s problemom pracujem s kozmetikou pri ktorej vam zarucujem efekt.som vas o tom presvedcit na poradenstve o pleti a aby ste sa vedeli o nu starat zdarma a potom vam odporucim pripravky a bude na vas ci ich kupite.co vy na to?? kontaktujte ma na mail cuca200@pobox.sk

galilea

ahoj ,,ja mam taky isty problem ako ty a pouzivam tieto pripravky na umyvanie pleti rano a vecer SHISEIDO-pureness deep cleansing je to v tube nie vo flaske dostanes to v parfumerke je to fakt dobre a krem pouzivam NORMADERM nocny denny mi nic nerobil ,,nepouzivaj v ziadnom pripade niveu ta je dobra pre suchu plet a nieje dobra na mastnu a zmiesanu ,,,dufam ze som ti pomohla ahoj

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

krém na mastnú pleť ? - poradte :) - Fórum - ZDRAVIE.sk