Som normálna ale občas musím

Príspevok v téme: Som normálna ale občas musím
ukecanakoza

Nechápem kedy nastal ten zlom, zrejme po tom, čo som začala brať antikoncepsiu a pribrala som 6 kíl. Snažím sa jesť zdravo, nepijem sladené nápoje , pijem bylinkové čaje , minerálky, jem ovocie a zeleninu, nesmažene veci a som vegetariáhn, ale!...Som zavislak na sladkostiach , na tom nieje vcelku nič lebo mi vždy stačila jedna tyčinka za deň alebo to nahradiť nejakými musli...lenže už asi pol roka dostávam návaly take že sa nedokážem ovládnuť zjem toho strašne moc a potom musím na záchod, pritom som vobec neschudla...maximalne tak kilo...ale stale sa to opakuje niekedy už to ide automaticky, ja sa vždy potom prehovorim, ved som silna, zvladnem to normalne , na dalsi den jem v pohode , tak ako mám , normalne davky pestre ranajky obedik olovrant a večeru ale o par dni to pride znova, som slaba viem to , ale neviem ako samu seba presvedčiť že to nieje dobre...vlastne ked si to porečitate tak asi nieje čo napisat ale musela som to napisat....

frida

nič si nepokazila, žiadna super diéta sa nedá pokaziť jediným jedlom. Inak ak je tak prísna, že máš potom potrebu sa prejesť to až taká super dieta nebude. Radšej sa poraď s odborníkom, ten ti vie poradiť, ako docieliť ideálnu váhu zdravou stravou.

fegana

vilaamalka: nie uz mam o 700g vyssiu to som zjedla pol hrnca cestovin s kuracim masom smotanou a brokolicou....uz mam 57,3kg

vilaamalka

fegana, to si robis srandu??? .. akoze "po prejedeni" mas o 30 dkg vyssiu vahu??? ... co si vypila dva pohare vody, to je to tvoje prejedenie?

fegana

mariaa: ale ja zvracat nebude pravdupovediac..cela by som vyriesilo by sa to ale ja nedokazem ked si spomeniem na ten pocit ked som naposledy vracala a to bolo uz dost davno vtedy som zjedla neco pokazene tusim tak mi je z toho spatnee...ble..

fegana

mariaa:ale mne sa nece behaaat a vonku je zima a cvicit sa mi nece ja nevjem asi do vecera nebudem nic jest dufam ze sa to vykompenzuje.teraz som mala rano 56,6 kg teraz ked sa po tom prejedeni postavim na vahu mam 56,9 myslis ze mozem mat zajtra po prebudeni rano 55,9?? aspon?.....

[zruseny12]

neskusaj zvracat staci,ze to urobis raz a uz potom mozes si na to zvyknut...nemam s tym skusenosti,ale tak sa zacina....

[zruseny12]

tak chvilu pockaj a chod von zabehaj si,alebo nieco zacni robit a nepriberies...alebo cvic...len nie s plnym zaludkom chvilu pockaj...