Som normálna ale občas musím

Príspevok v téme: Som normálna ale občas musím
ukecanakoza

Nechápem kedy nastal ten zlom, zrejme po tom, čo som začala brať antikoncepsiu a pribrala som 6 kíl. Snažím sa jesť zdravo, nepijem sladené nápoje , pijem bylinkové čaje , minerálky, jem ovocie a zeleninu, nesmažene veci a som vegetariáhn, ale!...Som zavislak na sladkostiach , na tom nieje vcelku nič lebo mi vždy stačila jedna tyčinka za deň alebo to nahradiť nejakými musli...lenže už asi pol roka dostávam návaly take že sa nedokážem ovládnuť zjem toho strašne moc a potom musím na záchod, pritom som vobec neschudla...maximalne tak kilo...ale stale sa to opakuje niekedy už to ide automaticky, ja sa vždy potom prehovorim, ved som silna, zvladnem to normalne , na dalsi den jem v pohode , tak ako mám , normalne davky pestre ranajky obedik olovrant a večeru ale o par dni to pride znova, som slaba viem to , ale neviem ako samu seba presvedčiť že to nieje dobre...vlastne ked si to porečitate tak asi nieje čo napisat ale musela som to napisat....

fegana

boze ako to mam dat von?? ojedla som sa ale nemam odvahu to dat von este nikdy sm nevracala prosim pomoooc teraz drzim super dietu necem si to pokazit...!!!!

agina

ukecanakoza toto treba povedat svojmu gynekologovi a nastojcit na tom, ze chces zmenit hormonalnu antikoncepciu. A nedaj sa odbit.

barbinka

tak tebe potom asi nesadla. lebo ja nemám také chute ako ty.aj keď ja športujem viac ako ty, ale to s tým určite nič nemá. skú teda zmeniť HAK. čo tak tie sladkosti nahradiť radšej ovocím, alebo orieškami nesolenými a nepraženými? alebo aj sušené ovocie je fajn.

ukecanakoza

ahoj, praveze beriem yadine , lekar mi povedal , ze ta je najslabšia. Cvičím Yogu a casto plavam...naozaju neviem co viac mam robit,

usiko

no ahoj, ja si myslim, ze je to antikou...j som brala desat rokov, asi sest roznych druhov, a od kazdeho som chodila v noci jest....nemohla som normalne spat a kazdu noc do chladnicky.....ked som prestala papat antiku, zazila som spanok ako babatko a zazivam ho doteraz......schudla som, a som stastna....a tiez som si predtym myslela, ze bez antiky nebudem sexovat....teraz ked vidim rozdiel na psychike, tak viem, ze antiku uz nikdy.....

joni_

nie je to tou antikoncepciou, nerozhadzali sa ti hormony - myslim na to pribratie vahy aj psychika, mozno treba skusit inu antikoncepciu, mozno tato ti nesedi, vedlajsie ucinky...???