Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

TEMA o SLOVENSKU

Príspevok v téme: TEMA o SLOVENSKU
sarrrrah

Je fajn,ze tema sa zmazala,viaceri z vas ju nezvladli a otocili uplne naopak,nemala nic spolocne so zahranicim,skoda,ze som nenapisala,ze tu zijem a pracujem,zrejme by to bolo vsetko uplne inak...akokolvek,dakujem vsetkym ktori do nej prispeli svojimi nazormi,vidiet,ze par ludom nie je situacia na SK jedno...

stk

sarrrah, dufam ze sa mas fajn, ja ti fandim, som prisiel z UK domov minuly rok, teraz robim to co som studoval na vysokej ale stale uvazujem ze sa vratim, je to tazke, lebo tu mam kamaratov

luuli

No tak to som ani ja nevedela,ze bola zrušená.. len ma tiež mrzia tie "výsledky", ktoré som aj ja kdesi videla v telke, že priemerné platy v EU sú okolo 2000euro..a prepočítali SK a boli sme kdesik na 24 abo 27 mieste,neviem teraz presne so 400euro.. nechápem, načo sme sa srali do Euromeny.. naozaj mám obavy ako to tu bude vyzerať na prelome dec-jan..a aj preto, že pracujem v ekonomickej sfére.. Ja tu tiež plánujem žiť..

sarrrrah

Ja viem moje..prave som citala,ze Slovensko bude najchudobnejsim statom EU s priemernymi platmi aj 4nasobne nizsimi..dobehneme ich vraj v roku 2025..no co uz,dieta budem mat v styridsiatke,to je dnes moderne :)

barbinka

a samozrejme, že mi to nie je jedno, však tu žijem a aj plánujem žiť. ale čo s tým mám urobiť? mentalita ľudí sa zmeniť nedá.

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.