Piercing v obočí

Príspevok v téme: Piercing v obočí
shanee

Koncom tohoto leta sa chystám dať si prepichnúť obočie. Mám ale jednu otázku, resperktíve problém. Mám pocit, že som alergická alebo niečo také. Totižto ak si dám do uší náušnice, miesto okolo nich buď zčervená, začne sa lúpať koža alebo vyteká žltá tekutina. Po čase to začne bolieť, čiže si náušnice musím skladať. Avšak iba pri niektorých materiáloch. Ako je to s piercingom? Máte skúsenosť s takouto "alergiou"? Čo by bolo vhodnejšie, titán alebo chirurgická oceľ? A vôbec, aká bude reakcia organizmu po prepichu?

andrejko1111

ludia pomozte chcem si dat urobit piersing do obocia a neviem na ktore obocie si to mam dat.dufam ze chapete ze nechcem aby pomne zacali zmurkat daky buzici

shanee

Podla toho ako som zistovala cenu napriklad tu v ke, nausnica ako taka stoji od 100 do... . K tomu ale musis ratat samotny prepich a ten je dost drahy.... niekde to robia za 500 inde za menej, ci viac. Vsade je to individualne, zalezi od salonu.

Okrem toho... koniec leta sa blizi. Takze sa pomalicky chystan aj ja. Este musim zabehnut k lekarke, sa poradit o tej alergii ale myslim ze to bude v poho. Napisem ked to budem mat ze sebou xD

tiš

pre alergikov su titanove piercingy najvhodnejsie kedze neobsahuju nikel ktory chirurgicka ocel obsahuje...takze sa vobec nemusite obavat...reakcie na piercing su u kazdej osoby ine...piercing je chirurgicky zakrok...normalna otvorena rana a je jasne ze nejaky cas to bude pobolievat aj hnisat tomu nikto nezabrani je to normalny proces ktoreho sa netreba zlaknut...neni dobre ani caste cistenie...staci rano a vecer...a treba si davat pozor aj na to cim to cistite...je pravda ze to netreba moc chytat ale spina sa tam dostane tak ci tak...

akcull

chcem si dat piercing do obocia ale mam trochu strach ci ma to bude boliet vseci moji kamarati co maju piercing hovorili ze to neboli ale ja sa aj tak bojim.....mozem dostat nejaku infekciu????

galilea

ahoj ja mam piercing aj v oboci a jednoznacne by si mala vediet na 100% ci si alergicka alebo nie ,,a potom uvazovat nad piercingom ci si ho dat ,,,potom ked budes vedet na 100 % ze alergicka niesi najlepsie su titanove a uz ked ho budes mat ten kto ti to bude robit ti presne povie ako sa o to starat mne trosku napuchol ale nic zvlastne ani to vidiet nebolo ,,,je jasne ze v ziadnom pripade netreba nausnice chytat spinavymi rukami NIKDY!!vzdy si treba ruky umyt predtym ako nausnice ides chytat!!a samozrejme pravdidelne cistit ,,,,daj vedet ako si dopadla