Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

prečo mi to už nejdeee:-((((((((

Príspevok v téme: prečo mi to už nejdeee:-((((((((
zúfalá gabriella

ahojte,mám hrozný problém s dietou a neviem sa z toho vymotať...mám 17 rokov, s chudnutím som začala v apríli,vážila som 65kg na 171cm,a chcela by som mať 55kg,do 13.júna to bolo ok,chudla som tak v priemere 1kg týždenne pri 700kcal/deň a cvičení 1h/deň a potom sa to zaseklo na 58kg anie a nie klesnúť ani gram...tak som znížila na 500kcal a 2h cvičenia na deň a nič! minulý týždeň som znížila na 390kcal a 3h cvičenia denne ale za celý týždeň takej krutej driny som zas neschudla ani gram,som zúfalá,už neviem,čo mám robiť,o týždeň idem na dovolenku a dovtedy by som straaaaaaaaašne chcela mať 55kg,ale viac znižovať,to by mohlo poškodiť zdravie a viac cvičiť nevládzem....prosím poradte mi ako to mám nakopnúť aby to zas začalo klesať,ako mám schudnúť 3kg za týždeň???ked ani 390kcal a 3h cvičenia denne na mňa nezaberá...:-(((((((((

zúfalá gabriella

neni,ešte niesom taká štíhla aby som sa dokázala bez hanby na dovolenke ukázať v bikinách a všetkých nádherných letných oblečeniach a idem tam s priatelom a chcem ho oslniť svojou postavou,ale ešte neni dosť štíhla a hanbím sa pred ním vyzliecť,a ked sama dotýka,bojím sa aby sa nedotkol nejakého špeku:-((

ivaa

jeden z mnohych problemov chudnutia, tvoj metabolizmus si uz zvykol na nizky energeticky prijem, preto je vhodne niekedy trosku striedat dni ked spapas viac sacharidov, potom menej, na tom je zalozena jedna fajn dieta, sice drsna, ale chudne sa tuk, nie svalova hmota, niektori daju za mesiac dole 8 cm z pasu...ale za tyzden neviem, ci sa eset neco schopne da stihnut, ale skus daky aerodny sport, posilovanim problemovych partii ti akurat tak svaly nabehnu, neviem ci aj tuk poje tak dole, ako by si si priala...skus jest na ranajky sacharidovu stravu, aj obed kombinovane z bielkovinami a vecer uz len bielkoviny, ziadne sacahridy..chudnes aj v spanku, vtedy tvoje telo cerpa z tukovych rezerv, pokia si na veceru nedas nieco plne sacharidov, eset je asi vhodne spat dostatocne dlho :)... skus si ist rano vecer zabehat, najlepsie je minimalne pol hodinka, ked nevladzes, staci uplne takym joggingovym, pomalym tempom, chudne sa najlepsie pri tepovej frekvencii 140 za minutu, tak taky pomaly beh je uplne skvely..po odbehnuti odporucam dat dake tie brusaciky, pripadne ine posilovacky, eset mas taky mierne vyssi pulz, a nemas uz po tej polhodine behu glykogenove zasoby, tak je to fajn ta spalovanie tukov...dobry sport na zadok a stehna mas korculovanie, tak to skus zaradit do dennej aktivity, vyformuje ti to tvoju prdelku :)

aduliena

Gabriella, tvoje BMI je 19, takže máš normálnu váhu. Ak ešte schudneš, budeš mať podváhu. Vyformuj si problémové partie vhodným cvičením. Treba však na to trpezlivosť a čas, nejde to hneď. Uži si dovolenku a nestresuj sa nad kilami.

aduliena

Gabriella, ak máš špeky ako píšeš, len na niektorých častiach, ako sú stehná, či brucho, tak tam ti pomôže jedine cvičenie. Cielene sa schudnúť nedá. Vieš, chudnutie sa zastaví, keď už nie je z čoho schudnúť. A nezabudni na to, že nie je dôležité, koľko ukazuje ručička na váhe, dôležitý je aj úbytok centimetrov, ktorý zbadáš na tom, že ti je oblečenie voľnejšie.
V žiadnom prípade však nerob to, že prestaneš jesť, lebo to bude veľká chyba. Telo sa "zľakne", že hladuje a začne si vytvárať tukové zásoby. No a ty budeš priberať potom aj z vody....

zúfalá gabriella

adulienka,tak čo mám potom robiť aby som schudla ak nie prestať jesť,už som skúšala rôzne-zázračné-kúry,ale boli absolútne neúčinné a moje telo ešte má čo chudnúť, tie špeky a stehná...

zúfalá gabriella

to by si ma musela vidieť v plavkách barbinka a potom by si istotne netvrdila,že mám ideálnu váhu,a že fakt potrebujem tie 3kg zhodiť aby som sa na dovolenke nemusela hanbiť za svoje špeky:-(

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

prečo mi to už nejdeee:-(((((((( - Fórum - ZDRAVIE.sk