Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

zapis

Príspevok v téme: zapis
nezodpovedna

ahojte.ja viem ze to tu vobec nepatri ale mam v pondelok zapis do 1.rocnika na jednej vyske a mam tam priniest overenu kopiu rodneho listu ale ja blbana som to zistila az dnes (a je to moja chyba) a overene to nemam, myslite ze to bude problem ked im ho nedam? do pondelka si to overit nestihnem.dufam ze ho budem moct priniest dodatocne.ja viem je to asi blbost, ale mna to trapi.

mirka 23

Nezodpovedná, skús to stihnúť v pondelok, neviem o koľkej máš zápis. Môžu ti povedať, že si to máš ihneď vybaviť, tak budeš behať.

alebo

alebo zober aj kopiu, aj original, nech si to tetka na zapise porovna. ja si myslim, ze to zoberie aj tak, vsak to sa stava, oni su na to zvyknuti.

krisha

no...ja by som to len tak neflakala, niektore skoly vyzaduju vsetko. To uz nieje ZS alebo SS, kde sa na teba usmeju a povedia, ze to je dobre, ved donesies nabuduce...

krisha

ved to mozes stihnut v pondelok hned rano, mozes skocit na MU a tam ti ho teta overi za lacny peniaz:-) alebo si vygoogli nejaku advokatsku kancelariu, kt je sposobila na tento ukon a dohodni sa s nimi na zajtra. si presne ten isty pripad ako kamoska, ta si na to spomenule v nedelu:-)

MiCro LienQa

no s tym ti velmi pomoct neviem ale viem ze mojej kamosky brat kedd odovzdaval rodny list a ine veci dost zato vysolil peniaze a nakoniec ta zenska povedala ze to ani nebolo treba ale neviem presne ti to powedat na 100 percent...
ved sa porad s mamou alebo brnkni kamosom...

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

zapis - Fórum - ZDRAVIE.sk