Velmi "cudne veci"...

Príspevok v téme: Velmi "cudne veci"...
MiCro LienQa

Verte ci neverte deju sa mi taketo cudne veci:sedim v restikea za mojim chrbtom je prazdny stol a na nom ako zvycajne stoji solnicka korenie a dve flasticky v jednom je vinny ocot a v druhom asi normalny neviem nepouzivam ale smrdi to kyslo:D a ako tak sedim a jem zrazu pocuj hluk ako ked nieco tazke a sklenen padne na zem z vysky...no povecte ten tazky vrchnak na jednej z flias plneny sklom sa doslova strepal na zem a pinkal tam,nerozbil sa a ostatny na to nemo zizali ale ja som si to vysvetlila po svojom jasne nahromadia a tam nejake plyny alebo nieco take ako ked mate pepsi a je to... lenze ked som sa na to lepsie pozrela bol tam otvr na liatie cize tie plyny keby tam nejake boli vyjdu ...no trochu so strachom v ociach som ho dala spat.
DRUHY:bola som v kauflande a kym moja mamca este nakupovala ja som znudena pozerala na zavrety DM-Market pokladne pozrela som si z dialky vyrobky a potom ma som uprela pohlad na pokladnicu uz neviem po kolkych sekundach ba minutach sa vysvietil displey pokladne a vytlacil kratky blocek no v strese som si len precitala na jeho konci nieco ako vitajte v drogerii DM market a pod tym nasledovne dakujeme za nakup...
TRETIA:v Baumaxe na hornom vyklade boli nastroje ku krbu a pod tym dole krasno-farebne nafukovacky kt. rada nakupujem chcela som si nejaku vybrat lenze mamca potrebovala len nieco surne a tak ma po chvilkovom odhovarani ako tak tiahla prec a v tom ked sme sa uz blizili k druhemu hned vedla toho ,regalu lopata z krboveho naradia spadla na zem2-3 metre od regalu/samozrejme ta najdrahsia/vylakana a prekvapena som sa tam vratila s mamkou a dvihla som lopatu aby som sa pozrela ako mohla vypadnut ked tam boli vsteky ostatne na hacikoch na kt. bud je nieco zavesene poriadne alebo ak nie tak to padne hned a nie az za chvilu no neviem si to vysvetlit ale som rada ze mi ta lopata na popol naskoncila na hlave..dalsie uz nepisem pretoze to by bolo toho na vela pisania a predsa to uz niesu taketo zaujimave udalosti ako tieto...PRIJMAM NORMALNE REAKCIE,a HLAVNE CI SA VAM DEJE NIECO PODOBNE A NEVYSVETLITELNE...

lost

wow, tak ten horrorovy sen, to musela byt sila :)

ktovie ako je to s tym snom z minuleho zivota alebo zivota ineho cloveka :)

ale aspon je to zaujimave :)

a mozno sa to nikdy nedozvieme (ako vela veci ohladom zivota)...

v poslendom case som tak pranoidny, ze niekedy cez den sa sam seba pytam ze "nesniva sa mi nahodou?" .. rozmyslam tak 2-3 sekundy a poviem si ze "snad nie, to by som nevedel tak dlho rozmyslat" :D
ale niekedy je to fakt blby pocit a neviem ci je to realne alebo nie, ale to z 99% pripadoch je to ked sa strasne nudim a som z toho nic nerobenia totalne "zblbnuty" az prispaty medzi 4 stenami :)

ale najhorsie je, ked ma z genialneho sna zobudi BUDIIIIIIK :D :D
fakt, napriklad, cakam na odpoved niecoho co naozaj chcem poznat (napr taka klasika cisla od loterie, alebo telefonne cislo nejakeho cloveka :D :D alebo je dej tak napinavy, ze sa nechcem zobudit)

inac mam aj taky trik ako nesnivat zle veci :D ale uspesnost je variabilna, to mi aj kamos ked sme mali 8-9 rokov poradil :) ze ked sa nam sniva nocna mora, treba si VELMI VELMI ZELAT aby smesa prebudili a prebudime sa...
podla mna to aj funguje, ked sa vo sne chcem zobudit.
uz som mal fakt drsne nocne mory a vtedy to fungovalo, neraz, ci nahoda tak neviem, ale jeden priklad:
na internete som surfoval a nasiel som taku hru ze "odstrel svoje mesto" a tak som na centrum pezinka poslal 2-3 balisticke rakety.. ja ze hmm, nefunguje to a za par minut sa oco s bratom vratili a taky zniceny ze "mamu zabila raketa v meste" a ja potom taky extremne chladny pocit ze "WTF????????? ono to fakt fungovalo?????? WTF??????? ved to je REAL!!!!! WTF?????? neeeeeeeee!!! a potom som asi zopar krat ze WTFFFFFF neni mozne, kiez by som sa moho lteraz zobudit, jaaaaa saaa chcem zobudit!!! a zacat znovaaa"
cca tak nejak a fakt som sa v tom momente zobudil :)
ako nie ze by som nenavidel svoju rodinu, alebo mal zle vztahy, netusim preco taketo sny :)
este najst sposob ako v tom sne ZOSTAT :)

milli11

Pre bibi, nie nepozerala som v poslednom obdobi ziadny zidovsky film. :) Inak by som si myslela presne to iste, co ty.
Preco mi ti ludia nadavaju? Napriklad staci, ze je ten clovek nastvaty. Skusa do mna zaparat a hlada dovod na hadku a kedze ja som flegmatik a vidi, ze to nezabera, zacina s urazkami a nadavkami. A vtedy sa to stane. Ale len vtedy, ak nemam ani len pomyslenie na to, aby som mu to vratila.
lost, ta dobra karma, moze byt. :) Ludom vedome neublizujem, radsej sa tvarim, ze neexistuju, ak mam s nimi zle skusenosti.
Ten sen, vazne realny, nebolo tam nic zvlastne, ako to pri mojich snoch byva. Zeby to bol fakt minuly zivot? Alebo sa mi snivala cast zo zivota niekho ineho? Vlastne ani neviem, ci sa to dievca, teda ja, zachranilo, lebo to bolo pred 2. svet. vojnou. Mohla som tam mat asi 18 rokov a ja mam pri tom o nieco viac.
Co sa tyka poctu snov, tie, ktore si pamatam. Niekedy jeden, niekedy tri a minule som mala asi 8 roznych snov.
Tiez som uz mala sen v sne. To bol horor. Snivalo sa mi, ze s babkou pozerame televiziu. Davali horor a hoci sme chceli, televizor sa nedal vypnut. na to som sa zobudila. Isla som k babke a povedala jej, co sa mi snivalo. Isli sme potom pozerat televizor. Zas davali horor a zas sme nemohli vypnut televizor. Opat som sa zobudila, ale tentoraz uz naozaj. Nastastie sme vecer pozerali len komediu, uff.

sansara

:))) tak to sa Ti teda snívajú riadne haluze))) Však aj mne občas...aaa keby len občas))
Ale zas niektoré sny sú také dosť veštecké, proste, že sa aj skutočne vyplnia stanú a na niektoré už roky čakám že sa stanú, lebo boli tak skutočné reálne živé, že sa stať jednoducho musia)))
A aj to deja vú občas príde...proste niečo zažívam a zrazu si uvedomujem, že toto už bolo a len sledujem sled udalosti okamihov, ktoré dopredu viem ako/čo bude nasledovať a ono to aj nasleduje

lost

noo, ak myslis tie sny ktore pridu same od seba v noci (bezne snenie) tak ako kedy, ale tak:
mimozenstania ma este neuniesli
atomovka este nespadla na bratislavu
rodinu som zatial nevystrielal
ani mna nikto nepostrelil
zuby mi este nepovypadali
v las vegas som dom neprehral
a na skole som sa neocitol v pyzame
atd atd :D

ale tak, niekedy je to zvlastna nahoda, ze nieco sa mi takto sniva, take realnejsie a za par dni sa ako keby ocitnem v dost podobnej situacii :)

ale to velmi velmi zriedkavo.. a viacmenej tak metaforicky..

sansara

lost...keď už píšeš o tých snoch, aj sa Ti Tvoje sny (aspoň občas) plnia? Mávaš potom pocit, akoby si prežíval deja vú?)

sansara

..tak mne sa diali a dejú čudnejšie veci)) Buď sa s tým naučíš žiť, alebo to skús "ignorovať" a akoby nevnímať neregistrovať...lebo inak skončíš vieš asi kde) Ale všetko má svoju príčinu opodstatnenie a zákonitosť..asi tak

lost

ale najhaluznejsie (v tom moente snivania zaroven najhorsie) su tie ktore su dokonale ako realita samotna, alebo este horsie su SEN VO SNE... a ceresnicka na torte je, ked je ten sen tak brutalne 1. realny, 2. zamotany (sen vo sne), 3. realna nocna mora ktora proste naozaj vystrasi (ani nie obludy, ako skor zly dej) tak to je uz fakt ze amen :D

lost

hmmm, no ja mavam tak 2-3 obcas 4 za noc :D
to je celkom sranda, hlavne ked su vsetky nocne mory..
ale niekedy ani 1, resp. aspon si to nepamatam :)

niekey su dost podobne s realitou, ale vzdy su pokryvene (bud k lepsiemu alebo horsiemu)
niekedy len take sny ze cas plynie extremne pomaly, ale dej vnimam celkom dlho
niekedy totalne nepochopitelne a offtopic sny :D

ale tak je to uplne ze sranda :) vela inspiracii sa da zo snov ziskat :)

bibi123

milli11-co prosim Ta robis ludom, ze Ti niekto chce ublizit, urobit zle?:O)))
podla mna to bola len hra vadomia, mozno si pred par dnami-rokmi videla zidovsky film(nie, ze by som zmyslala len racionalne, ale mne sa pravidelne sniva o tom, co pozeram pred spanim a vzdy ma ta moja hlava zakomponuje do deja:O)))), aj ked sa mi raz snivalo, ze som sa vyburala s autom a fakt sa to na dalsi den stalo, raz sa mi aj snivalo, ze som uhadla cisla lota, ked som sa zobudila, tak som si ich zapisala a zapamatala som si len nejake tri a tie o tyzden aj vyzrebovane boli, no len som ich nenakombinovala so spravnymi...;o((
lost ja mam tak jeden sen max 2-3x za tyzden