Velmi "cudne veci"...

Príspevok v téme: Velmi "cudne veci"...
MiCro LienQa

Verte ci neverte deju sa mi taketo cudne veci:sedim v restikea za mojim chrbtom je prazdny stol a na nom ako zvycajne stoji solnicka korenie a dve flasticky v jednom je vinny ocot a v druhom asi normalny neviem nepouzivam ale smrdi to kyslo:D a ako tak sedim a jem zrazu pocuj hluk ako ked nieco tazke a sklenen padne na zem z vysky...no povecte ten tazky vrchnak na jednej z flias plneny sklom sa doslova strepal na zem a pinkal tam,nerozbil sa a ostatny na to nemo zizali ale ja som si to vysvetlila po svojom jasne nahromadia a tam nejake plyny alebo nieco take ako ked mate pepsi a je to... lenze ked som sa na to lepsie pozrela bol tam otvr na liatie cize tie plyny keby tam nejake boli vyjdu ...no trochu so strachom v ociach som ho dala spat.
DRUHY:bola som v kauflande a kym moja mamca este nakupovala ja som znudena pozerala na zavrety DM-Market pokladne pozrela som si z dialky vyrobky a potom ma som uprela pohlad na pokladnicu uz neviem po kolkych sekundach ba minutach sa vysvietil displey pokladne a vytlacil kratky blocek no v strese som si len precitala na jeho konci nieco ako vitajte v drogerii DM market a pod tym nasledovne dakujeme za nakup...
TRETIA:v Baumaxe na hornom vyklade boli nastroje ku krbu a pod tym dole krasno-farebne nafukovacky kt. rada nakupujem chcela som si nejaku vybrat lenze mamca potrebovala len nieco surne a tak ma po chvilkovom odhovarani ako tak tiahla prec a v tom ked sme sa uz blizili k druhemu hned vedla toho ,regalu lopata z krboveho naradia spadla na zem2-3 metre od regalu/samozrejme ta najdrahsia/vylakana a prekvapena som sa tam vratila s mamkou a dvihla som lopatu aby som sa pozrela ako mohla vypadnut ked tam boli vsteky ostatne na hacikoch na kt. bud je nieco zavesene poriadne alebo ak nie tak to padne hned a nie az za chvilu no neviem si to vysvetlit ale som rada ze mi ta lopata na popol naskoncila na hlave..dalsie uz nepisem pretoze to by bolo toho na vela pisania a predsa to uz niesu taketo zaujimave udalosti ako tieto...PRIJMAM NORMALNE REAKCIE,a HLAVNE CI SA VAM DEJE NIECO PODOBNE A NEVYSVETLITELNE...

lost

eventualne sa karma zregeneruje, alebo ak ma dobry duch specialnu feature tak "vycuca" zlu karmu a premeni ju do svojej - vampire efekt
teda zly duch mal -356 a dobry +360,
vyhra dobry - neskonci s +4 ale s +360+356 co nam da +716 karmy.

lost

respektive karma cloveka je vyssia ako karma zleho ducha

napr ze zly duch ma karmu o hodnote minus 356

ale dobry duch / clovek ma kladnu karmu o hodnote 360

tak ten dobry ma vacsiu silu, znici zleho ducha, mozno ho to kapanek vysili, ale vyhra :D

lost

podla mna, ak ma prist zly duch, tak clovekov duch ho moze znicit, proste boj dobra a zla... :D
preto ten duch, zly duch, neutoci na velmi dobreho cloveka, lebo by nemal sancu ustat silu dobreho ducha.. - to ze je dobry nemusi bezprostredne znamenat ze by sa nebranil.

lost

"Čo nechceme, aby iní robili nám, nerobme ani my im."

Ale "on" moze? :D
ten kto zacal...
vendeta by mala byt slobodna..

lost

mne sa tiez stavaju haluze, napr ze pes zacne vrcat (5 mesacne stena, extremne vzacne u neho) a divne pozerat do kuchyne a za par sekund nieco spadne prave V kuchynskej linke (cize prievan asi tazko)... total haluze..
asi len unava materialu, ale to casovanie bolo dokonale...

bella12

bubli22, keď si na niekoho nahnevaná, nepreklínaj ho, hlavne ak píšeš, že sa mu na to začnú diať zlé veci. Sama by si nechcela byť v jeho koži, keby niekto cudzí Teba preklínal. Čo nechceme, aby iní robili nám, nerobme ani my im. A netešila by som sa, že vnímam tieto veci, lebo nepochádzajú od dobrého ducha a s tým zlým nechceš mať nič do činenia, však?

Radšej rozdávajme lásku, ktorá žehná ako preklínanie, ktoré druhému prináša zlo ...

bubli22

Ked som bola mensia,tak sa mi pravidelne nieco prisnilo a presne do tyzdna sa to splnilo. A niekedy to boli take veci,ako ze som bola v sne pri jednej autonehode a ona sa fakt stala. Kamos skoncil s dolamanymi stavcami. Vtedy som sa aj zlakla. Stalo sa mi aj take,ze z vianocneho stromceka padla z hora ozdoba sikmo na zem,nie podla gravitacie. Ako keby ju niekto drzal. A doteraz ked sa na niekoho velmi nastvem a vduchu ho preklinam, tak sa mu vzdy zacnu diat nehody a tak... Podla mna v tom maju prsty duchovia alebo niekoho aura,sila,energia,ktora vplyva na druheho. Teraz mam 22rokov,ale tesim sa,ze vnimam este stale tieto veci.

Laylla

Sú to možno len náhody ktoré si každý vysvetlí po svojom.. neviem ako to vyberiete ale tak :) ja takéto veci neberem vážne, lebo keby áno tak skončím u psychiatra :D pretože v poslednej dobe sa mi každú noc niečo sníva , a na druhú deň sa aspoň len kúsok z toho sna splní.. alebo mi v noci začala hrkotať taká zvonkohra keď som zaspávala.. myslela som si že je to prievan ale nemal odkiaľ fúkať pretože okná s aj dvere boli zatvorené.. ale tak čo narobím.. beriem to z humorom aj keď chvílami sa bojím :D

Ewka12

mne sa stavaju podobne veci urcite na tom nieco je,ale neviem to nijako ovladat,tiez sa mi stava ze ked na nieco myslim stane sa to.len mi nieco prebehne hlavou len tak sa vynori myslienka a potom sa v blizkej buducnosti aj stane.tiez vsetko okolo mna pada o vsetko sa bucham atd.aspon vidim ze nie som sama ze sa to nedeje len mne.asi sme na nieco citlive alebo mame nejaky zmysel co ini nemaju