Velmi "cudne veci"...

Príspevok v téme: Velmi "cudne veci"...
MiCro LienQa

Verte ci neverte deju sa mi taketo cudne veci:sedim v restikea za mojim chrbtom je prazdny stol a na nom ako zvycajne stoji solnicka korenie a dve flasticky v jednom je vinny ocot a v druhom asi normalny neviem nepouzivam ale smrdi to kyslo:D a ako tak sedim a jem zrazu pocuj hluk ako ked nieco tazke a sklenen padne na zem z vysky...no povecte ten tazky vrchnak na jednej z flias plneny sklom sa doslova strepal na zem a pinkal tam,nerozbil sa a ostatny na to nemo zizali ale ja som si to vysvetlila po svojom jasne nahromadia a tam nejake plyny alebo nieco take ako ked mate pepsi a je to... lenze ked som sa na to lepsie pozrela bol tam otvr na liatie cize tie plyny keby tam nejake boli vyjdu ...no trochu so strachom v ociach som ho dala spat.
DRUHY:bola som v kauflande a kym moja mamca este nakupovala ja som znudena pozerala na zavrety DM-Market pokladne pozrela som si z dialky vyrobky a potom ma som uprela pohlad na pokladnicu uz neviem po kolkych sekundach ba minutach sa vysvietil displey pokladne a vytlacil kratky blocek no v strese som si len precitala na jeho konci nieco ako vitajte v drogerii DM market a pod tym nasledovne dakujeme za nakup...
TRETIA:v Baumaxe na hornom vyklade boli nastroje ku krbu a pod tym dole krasno-farebne nafukovacky kt. rada nakupujem chcela som si nejaku vybrat lenze mamca potrebovala len nieco surne a tak ma po chvilkovom odhovarani ako tak tiahla prec a v tom ked sme sa uz blizili k druhemu hned vedla toho ,regalu lopata z krboveho naradia spadla na zem2-3 metre od regalu/samozrejme ta najdrahsia/vylakana a prekvapena som sa tam vratila s mamkou a dvihla som lopatu aby som sa pozrela ako mohla vypadnut ked tam boli vsteky ostatne na hacikoch na kt. bud je nieco zavesene poriadne alebo ak nie tak to padne hned a nie az za chvilu no neviem si to vysvetlit ale som rada ze mi ta lopata na popol naskoncila na hlave..dalsie uz nepisem pretoze to by bolo toho na vela pisania a predsa to uz niesu taketo zaujimave udalosti ako tieto...PRIJMAM NORMALNE REAKCIE,a HLAVNE CI SA VAM DEJE NIECO PODOBNE A NEVYSVETLITELNE...