Znasilnenie - spoved

Príspevok v téme: Znasilnenie - spoved
kristinka

avojte.. tak ja vam rozpoviem co ma trapi.. ked som mala asi 17 rokov bola som v taliansku zo skoly na tzv. plaveckom vycviku.. ale to bol len kryci manever..kazdorocne sa tam chodia len decka s ucitelkami zabavit a tak..ziadne plavanie sa nekonalo.. ved to poznate.. no lenze mne sa tam stala otrasna vec..znasilnil ma tam jeden talian..bola som predtym panna..bolo to hrozne a strasne strasne to bolelo..:,(odvtedy som snivala len o tom aby som si nasla chlapca, ktoremu to budem moct vyrozpravat, ktory ma bude velmi milovat a ukaze mi ze milovanie dokaze byt aj krasne..kazdy vecer som odvtedy v postielke plakala a modlila sa.. a ked som mala 19 tak sa objavil..chodime spolu uz skoro 2 roky..studujem na VS..on je uz inzinier..pracuje, je hrozne starostlivy, straaaaasne ma zboznuje, dal by mi setko na svete a ja jemu tiez..jednoducho mi nic nechyba..problem je asi v tomto.. o 2 mesiacoch nasho chodenia sme zacali obaja tuzit po milovani..a ja som mu to cela dat.. vyspala som sa s nim bez toho aby vedel co sa mi stalo..musim povedat ze to bol hrozny zazitok..strasne ma to bolelo...:,( po case som to uz nevydrzala a setko som mu povedala..co sa mi stalo a aj to ako to hrozne bolelo ked sme sa prvykrat spolu milovali..bol z toho hrozne nestastny..to viem..ked som napriklad pri nom zaspinkala a mala som zle sny..budila som sa vydesena, tak bol pri mne a hrozne ma bozkaval a isli mu z ociek neraz aj slzy.. no tym ze som mu to povedala mi vobec neodlahlo..neviem preco..:,( za tie 2 roky sme sa spolu casto nemilovali.. mala som k tomu nechut..nevedela som preco..po case som na to znasilnenie ani nemyslela..zabudla som..samozrejme tak uplne sa to neda..no moj sexualny zivot na nezmenil..no nechcem od vas ani pocut o tom ze priatel ma na to mojom prezivani sexu vinu..ze ma byt neznejsi a podobne..pretoze uz viac neznejsi a ohladuplny ako je on nemoze byt uz nik.. je proste hrozne uzasny..nikdy nemysli pri tom na seba ale len na mna..no aj tak neprezivam pri tom taku exploziu ako to je velakrat vo filme..alebo nemozem pochopit ako moze byt niektora nymfomanka.. je mi to hrozne luto..a myslim si ze vela robi aj kondom..tento mesiac som si bola dat predpisat HAK..este len ju zacnem brat..ja sa len modlim aby sa moje prezivanie sexu zlepsilo.. a nemozem doteraz uverit tomu ze prve milovanie ma byt pre zenu to najkrajsie co zazije v zivote tak ja som to tak kruto stratila..:,(

janulka79

nie u nikoho som nebola a s nikym som sa nebavila o tom, nevedia to dokonca ani len rodicia...nedokazem o tom rozpravat nazivo s niekym, a s tym kamaratom som mala po tom rozhovore problem sa stretnut osobne, ale je to super clovek, fakt ma podrzal
chapem ta, je to tazke, mozno este niekde niekto caka pri kom nebudes mat pocity ze si zmetena z toho ci ho lubis alebo nie, si mlada, zivot mas pred sebou, ty si bola u niekoho s tym?

natasja

len neviem ci ho lubim ja....teda neviem ci ho "nelubim" alebo len sa "bojim ho lubit"....som strasne zmatana aaa neviem co je spravne....:(
Ty si to za mlada dusila cely cas v sebe alebo si sa s tym niekomu zdoverila??Robila si s tym aj nieco odborne(psychologa a tak)alebo aspon nad tym uvazujes?....

janulka79

uplne to neprejde nikdy,ale snad sa dokazem zaclenit do normalneho zivota,a verim ze sa to podari aj tebe, skus popremyslat nad tym priatelom, ak ta lubi....,

janulka79

to neviem ci s niekym inym, nebol prvy chalan kt. mal o mna vazny zaujem, neviem preco prave on,to neviem vysvetlit, ale spoznala som par chalanov, kt. su super kamarati a tomu jednemu som to minule povedala, lebo akosi sa cez to neviem preniest stale,stale sa to vracia, priatela milujem pre to aky je ku mne.

natasja

predpokladam ze ho lubis a ked ti pomohol sa cez to prekonat tak este viac....(alebo nie??)No myslis ze by si to prekonala s rovnakym pristupom aj s niekym inym koho by si mozno az tak nelubila??

janulka79

mozno sa to casom upravi,lenze prekonat to sa sama neprekonas,ja som sa hrozne bala ze nedokazem viest normalny zivot a normalny vztah. po dlhom premyslani a vyberani som to nakoniec skusila, a zatial to funguje.

natasja

ja viem mas pravdu....a on by ma nikdy neopustil.Na to ma ma prilis rad....Ale ked mne je lepsie samej...teda..ked som sama nemusim sa trapit nad tym aka som a ze nedokazem prejavit city a pod. lebo vlastne nemam nikoho komu by som mala....

janulka79

ty si sa s nim rozisla? hm, mozno si mu mala len skusit dovolit aby ti pomohol, sama to nezvladnes a budes sa s tym len zozierat, ak nas maju radi naozaj tak nas kvoli tomuto nikdy neopustia a budu skusat nam pomoct

janulka79

ked tak rozmyslam, tak ani neviem kedy to skoncilo uplne, tusim som bola siestacka:(potom som uz nic take nedovolila, predtym som nechapala co sa vlastne deje, a potom som sa v noci raz zobudila na to ze lezi vedla mna a...., hm,a hrozne som sa nahnevala, potom si uvedomil asi chybu a ospravedlnoval sa mi, a uz sa to tusim viackrat nestalo,