FórumDo kategórieKam som prispelObľúbenéVyhľadávanieNová téma

Téma: chrasty na bradavkach co to je??????

Pridať do obľúbenýchOdpovedaťObnoviťHľadať "chrasty na bradavkach co to je??????" v článkoch
  • Ikona kategórie Téma v kategórii: Zdravie - iné
    jeny11.07.08 23:05??.??.30.199

dievcata neviem co sa so mnou deje. dnes som sa zobudila a na bradavkach som mala take male chrasty ktore velmi bolia a bojim sa co to je . neskrabala som si ich proste samo od seba sa to zjavilo

• jablonkaa13.07.08 23:40??.??.113.167

jeny, z coho sa tvoria tie chrasty? mokvaju ti dvorce bradaviek, alebo samotny stred bradavky? nerobili ti niekedy na gynekologii hormonalny profil? nemala si problem so zvysenym prolaktinom?
    urcite sa ziada, aby si navstivila gynekologa, netreba cakat.

• jeny13.07.08 23:06??.??.30.199

aj by som sla k doktorovi ale som v zahranici a to dost komplikuje situaciu. poliewoocka nemyslis ze keby to bol ekzem tak by som si to skriabala?fakt neviem....teraz tam mam take zlto biele chrasty

• aduliena13.07.08 19:01??.??.167.124

Jeny, ak sa bojíš, choď zajtra k lekárovi a budeš hneď pokojnejšia, keď budeš vedieť, na čom si.

• poliewoocka13.07.08 18:33??.??.218.133

Nie je to nejaka infekcia?Ekzem?Neopalovala si sa hore bez?

• jeny13.07.08 18:19??.??.30.199

baby to naozaj ani jedna nemate skusenosti s takym problemom? nemate nejaky domaci recept ako to vyliecit ? alebo aspon netusite co to moze byt? bojim sa ze je to nieco vazne

• jeny12.07.08 21:49??.??.30.199

nie ziadne trenie...len som sa rano zobudila a mala som tam tie chrasticky a dnes ich je este viacej. a strasne to boli som ani spat nemohla dnes v noci a mat oblecenu podprsenku v praci je pre mna hotove mucenie

• jablonkaa11.07.08 23:36??.??.113.167

jeny, nechodila si bez podprsenky? nesportovala si taky sport, pri ktorom dochadza k zvysenemu treniu bradaviek o odev - napr. beh, skakanie...?
    robis si samovysetrovanie prsnikov a uzlin v podpazusi? je vsetko v poriadku?

Nový Príspevok

Opíšte písmena z obrázku vľavo

K príspevku môžete priložiť 1-3 fotografie. Fotografia musí byť vo formátoch jpg, jpeg, gif, png. Fotografia môže mať maximálne 2 MB a nemôže byť širšia, alebo vyššia ako 2000 pixelov.

Článok dňa

Inzercia

15% zľava na kontaktné šošovky.

15% zľava na kontaktné šošovky.

Kontaktné šošovky s 15% zľavou od wallet.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

Nechajte prírodu, aby sa postarala o vašu intímnu hygienu.

DERMOXEN s rastlinnými výťažkami je určený pre mužov aj ženy v každom veku.

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

PectaSol-C® - je jedinečný, patentovaný a vysoko efektívny Modifikovaný Citrus Pektín (MCP)

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

PectaClear® skutočná inovácia v detoxikácii

Je vedecky dokázané, že má bezpečné, jemné a vysoko efektívne vlastnosti.

^ Späť na vrch