Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Neviete poradit?

Príspevok v téme: Neviete poradit?
Summer_

Ahojte.
Uz dlhsiu dobu (asi mesiac) sa mi stava, ze mam prilis casto za den potrebu ist na malu potrebu, no vacsinou zo seba nedostanem takmer nic a tento neprijemny pocit, ako tlak v moc.mechure mi este chvylku potom zostane. To sa mi este nikdy predtym nestavalo a dost ma to obtazuje. Niekedy sa mi dokoca stane, ze to nedokazem zadrzat. Velmi ma to trapi.
Chcem s tym zaist k lekarke ale ked si predstavim to nekonecne cakanie je mi uz teraz zle, tak som si povedala ze sa spytam vas, ci s tym nahodou nemate skusenosti a ci nepoznate nieco, co by tomu pomohlo.
Vopred dakujem za odpovede

utopia

Poslal ma aj na ženské vyšetrenie a po skonštatovaní s gynekologom na preliečenie ciest mi nasadili antibiotika ktoré som si vkladala dnu. A ešte nejaké lieky ale názvy si nepamätám. teraz ked idem k urologovi nesiem vzorku moču na rozbor a urobí sono obličiek. Vyzerá že je to už v poriadku ale raz som mala v moči viac cukru tak ma upozornil že mam davať bacha na sladké a piť hlavne veľa čistej vody aj rano na lačno vypiť aspoň pohár čistej vody. Asi týždeň som tak robila a potom pomenej,ked ja milujem sladké vody a hlavne pepsi a to je chyba. Pi veľa čistej vody alebo minerálku len nie veľa sladkej,aby sa ti aj obličky prečistili.

Summer_

Fuu tak to asi pojdem k urologicke co najskor. Hlavne to co si napysala ty utopia ma trosku vystrasilo...
A ozaj uz s tym teraz nemas ziaden problem s tym tlakom? Brala si lieky na to?

utopia

Ja som mala také stavy asi pred rokom a myslela som že to prejde až kým som nedostala ľadvinový záchvat a to už nebola sranda. Pomaly som odpadla dostala triašku a videla rozmazane. Ani z postele som nevstala. Zavolala som si domov lekára a pichol mi nejakú injekciu do klbu,prešlo to a na druhý deň už som bola u urologa. Už sa to dalo do poriadku ale na kontroly s obličkami chodím pravidelne.

necakajachod

chod k urologicke, necakaj, kym sa ti to zhorsi, zatial si kup v lekarni sumive tablety urologica a nejake mocopudne caje

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.