Moze sa do mna urobit ak beriem antikoncepciu?

blondula

Karolinka..... ja sa ti nevysmievam,len ked ja som zacala brat HAK,tak som sa pytala v prvom rade lekarky co to obnasa a vsetky veci okolo toho a aj napriek tomu si VZDY citam navod na pouzitie !!! pomaly aj na snurkach od topanok :DDD

Karolínkaa

Hm... No vidím, že v dnešnom svete už neexistuje žiadna ochota, žiadne pochopenie, človek potrebuje pomoc a dnes už ho len všetci vysmejú, že čo to len on chce... :-) no nevadí... a mimochodom, neviem ako si prišla nato, že som dieťa :-)

blondula

ja umrem !!! :DDD jasne ze sa moze urobit dovnutra ! :DDD ved nato sluzi ta antikoncepcia !! jaaaj deti,citajte pribalovy letacik !! :DDD

Karolínkaa

Áno viem :-) ale niekde píšu, že po viac než mesiaci užívania antikoncepcie je žena na 99% chránená... Ja ju užívam dnes je to 19 dní a priateľ sa do mňa spravil, len chcem vedieť či to nevadí

Karolínkaa

Dobrý večer, chcem sa spýtať, užívam antikoncepciu- triregol, beriem ju presne 19 pravidelne v tú istú hodinu tak ako má byť :-) a s priateľom sme mali pohlavný styk, nevadí, že sa do mňa vystriekal? Ďakujem za odpoveď :-)

Summer_

Ak ju beries uz mesiac ako pises a nevynechala si ziadnu tabletku tak moze. Nemas sa coho bat. Ja takto spavam s priatelom 8mesiacov a nie som este v druhom stave :)