Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Co mi je?

Príspevok v téme: Co mi je?
lucy83

Ahojte, prosim Vas o radu alebo Vas nazor. Plne si zacinam uvedomovat, akej nezodpovednosti som sa posledne dni zrejme dopustila. Pred dvomi tyzdnami sme mali s priatelom spolocne zabavky. Nemali sme kondom a tak sme kazdy svoj orgazmus zazili oddelene. Hodnu chvilu pred jeho erekciou bol vsak vo mne, ale len par sekund,lebo potom sa venoval mne a az tak ja jemu. Kedze som bola pravdepodobne zrovna v ovulacii, pocitam, ze z tych kvapociek lasky ci ako sa to vola by sa nam mohlo podarit babo, i ked ako som tu citala, nie je to az take pravdepodobne. Pred tyzdnom som vsak ochorela a beriem silne 1 g antibotika, ku ktorym mi pre istotu dala lekarka aj nejake lieky na imunitu. Pribalovy letak som si vsak citala az dva dni dozadu, ked som k ATB pridala tie imuno a vtedy som si uvedomila, na co som povodne akosi pozabudla, ze mozem byt tehotna. K tehotestvu som sa stavala tak, ze ak bude, tak bude a ked nie, budem len rada a aj ked pre istotu menstruaciu v tychto dnom s napatim ocakavam. Dnes mam 30 den od poslednej, nemavam ju pravidlenu, ale typicke priznaky a hlavne krce v podbrusku uz mam. Od vcera, ked som pridala k ATB aj ten Imunor mi je vsak divne na zaludku. Nie len rano, ale cely den som mala vcera taky pocit a ani dnes to nie je prijemne. A teraz som dost velkom strese z coho to vlastne mam? Tych myslienok je v hlave vela. Co ak som tehotna, lebo moc byt nechcem a je mi divne preto? Co teda ak som tehotna a sa stane s plodom ked beriem tie lieky? Alebo su tie lieky len tazke na zaludok? Alebo mi je divne len z PMS? A navyse mi je na zaludku divne uz aj zo vsetkych tych pocitov, tak ja neviem uz snad ani triezvo mysliet, tak mi prosim pomozte, dik

lucy83

Takze menzes sa dnes slavnostne dostavil v plnom prude tak ako bezne chodi, tak snad je vsetko na poriadku. Dnes uz je lepsie aj na zaludku, aj ked od krku az po nohy ma vsetko boli, ale som rada ze je to tak ako je. Pomaly mi zacina aj chutit jest, takze zajtra si to asi vychutnam a od stvrtka pride zase dieta, lebo si dam dalsiu davku. Jednoznacne chcem ale vsetkym podakovat za pomoc, radu aj podporu, nesmierne mi to pomahalo. Este raz dik.lucy

wowo

je tam minimalna pravdepodobnost ze by to ohrozilo tehotenstvo, zdravie dietata ak by si bola tehotna.Menzes nemas asi zo stresu.Lieky plodu v tomoto stadiu neublizia.Niet sa coho obavat.A ak mas krce to bude pravdepodobne menstr.Zle ti od zaludku nemoze byt este s TEHOTENSTVA pre pana jana to je az v 3 mesiaci.

lucy83

No chvalabohu len styri, ale beriem to aj z tej lepsej stranky, tie ampulky sa mi pacia, mam z nich take miniaturne vaziky na susene kvety ;-)

joni_

dufam, ze bude zas dobre, to zvladnes neboj :) tie posledne dve davky som uz brala na PN, to uz som nezvladla v praci, ale prezila som. Brala som aj horsie veci na imunitu, hlavne aby ti to pomohlo, drz sa :))) mas len jednu davku (4 ampule)?

lucy83

No beriem ho dva krat do tyzdna, teda pri prvej davke mi bolo dva dni dost divne. Dnes som zobrala rano a dalsiu a tiez mi je cely den blbo. Len som ranajkovala a mala som dve kavy a vodu. Vobec mi nechuti jest a este som som ani ten menzes nedostala, je to v norme, ale aj tak mi je zle. Boze a o tri dni len co mi to prejde zase. No tych 12 davok by ma asi zabilo, mas moj obdiv :-)No toto dako zvladnem, hlavne nech tie blbe kramy uz pridu, tak fakt drz palce.

joni_

drzim palce, kolko toho Imunoru beries? ja som mala trojitu davku (12 ampuli) a bolo to desne, hlavne to ze prve 4 som mala za sebou kazdy den, to ma odrovnalo, potom uz len raz za tyzden tak som sa trochu pozbierala ale s kazdou dalsou davkou to slo tazsie, tie posledne som si uz pomaly strihala meter :) dufam ze ta az tak trapit nebudu, inak sa hovori ze je to velmi dobry liek na imunitu, a nie kazdy musi mat taku silnu reakciu ako ja...

lucy83

Ano beriem Imunor. Mala by som ho brat 2 krat za tyzden, ale zatial som mala len jednu davku. Mala som ho v piatok rano a tie dva dni mi bolo fakt divne. Uz ma ale zaludok neboli, len tie predmenstruacne krce. A mohlo k tomu prispiet aj to, ze potencionalny otec stresoval viac ako ja, co mi teda nesmierne pomohlo, kedze najvacsie nasledky by som si aj tak odniesla ja. Ale vcera som sa uz vyrevala,prejavil mi aj podporu konecne, ukludnila sa a dnes mi je celkovo fajn. Uvidim zajtra, caka ma dalsia davka toho lieku.

lucy83

No ved ja uz ho ocakavam. Nikdy som nemala pravidelny. Tych 32 dni je najtypickejsich, ale chodi si ako chce, aj 35 a 37. Dufam, ze zavita aj teraz, lebo krce v bruchu uz mam asi 3 dni, pravidelne chodim ako vzdy aj na wc a aj prsia su bolave a zvacsene ako vzdy a samozrejme cely den myslim na cokoladu a slzy mam na krajicku pri kazdej sprostosti, takze PMS mam 100% len nech uz pridu! Dnes mam 31 den, ale pocitam, ze tymi liekmi by mohol meskat a tiez ze ho tak ocakavam, uvidime, no snad to pride. A ako vyzera menzes pocas tehotenstva, kedze niektore zeny to mavaju? Len taky slabucky? Alebo moze byt normalny? Myslim, ze aj moja mama mala, ale radsej sa jej na to nechcem pytat.

joni_

prepac, cele som to necitala, len som zazrela ze beries Imunor? Taky biely prasok co sa rano nalacno zarobi s vodou a vypije? Beries to kazdy den, alebo raz za tyzden? Ja som to brala a bolo mi z toho fakt blbo, ten zaludok mozes mat kludne z toho

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Co mi je? - Fórum - ZDRAVIE.sk