Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

alternativna medicina

neries

dakujem pekne za tip no celkom logicky sa v tom neviem zorientovat ja by som sa totiz tym nieze chcela zaoberat..ale nevylucujem ani tuto moznost chcela by som ziskat o tom nejake info ako to cele funguje...kebny nahodou este niekto o tom vedel moc by mi to pomohlo

gingo1

mrkni sa na stranku www.milahelp.cz
ja som si odkaz na tuto stranku nasiel tu na tomto portali. nevedel som co to je, ale celkom ma to zaujalo. uz som bol aj na prednaske marcela vaneka v bratislave, bolo tam vela liecitelov. vaneka uznavala aj byvala sefredaktorka casopisu vitalita natasa vamosova, ktora s nim robila rozhovor. viackrat bol aj v televizii, je to velmi pozoruhodny a skromny clovek. venuje sa aj oblasti, o ktoru mas zaujem.

neries

zacala so sa zaujimat o tento druh liecby lebo uz nejako prestavam verit tym vselijakym lekarskym postupom ktore nepomahaju...a myslim ze v ramci alternaticnej mediciny ci uz psychotroniky alebo fyzioterapie sa dostanete do lepsej halvne psychickej pohody a to je zakladom uspesnej liecby kazdej choroby aspon tak nejako to v poslednej dobe vnimam ja, tak by mi velmi pomohol postreh kohokolvek kto o tom pocul nieco viac

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

alternativna medicina - Fórum - ZDRAVIE.sk