Vyplach pocas menstruacie?

RNG

hadiq, rozhodne nie salviovym cajom, ani rosalginom.To nie su prostriedky dostatocne antimikrobialne a vyplachy inym nez silnymi antimikrobialnymi, aj to len, ked je to nevyhnutne.Pri periode sa totiz odlupuju cele velke plochy a teda je tam vlastne otvorena rana, na ktoru davat cokolvek okrem silne antimikrobialnych latok je nebezpecne.

hadiq

No, koloidnej vody mam uz asi len dva deci doma a vyplachy robim pol litrom tekutiny (rosalginu, salvioveho caju a pod). Teraz som si kupila rosalgin ,nic ine nemam. Ale question bola ze ci si mozem robit aj pocas menstruacie, bojim sa aby som si neposkodila...

RNG

Vyplachy sa vseobecne neodporucaju z dovodov, ze menia vaginalnu floru a mozu priniest vonkajsiu infekciu.
Ked mas ale zapal, znamena, ze nemas dobru vaginalnu floru, mas tam nejaku infekciu a treba v tom nieco urobit.
......
Koloidna strieborna voda vyriesi mnohe problemy infekcie, tu by som pouzil na vyplach ako prvy prostriedok. Ma vlastnosti silne antimikrobialne(antibakterialne, antifungalne, antiviralne)
.....
Dobry a ucinny je aj vyplach roztokom GSE(60 kvapiek na liter vody, alebo 6 kvapiek na deci vody).