nenavidim zivot

luciferka

apres moi, mojim zmyslom je skola, potom splnenie si sna, a priatel, ale na skolu nemam peniaze, tym padom si ani sen nesplnim......., a priatela tiez opmaly stracam, a mozno aj rychlo....

apres moi

Zuzulienka, Igua ma pravdu. Niektore HAK sposobuju aj depresiu.Tam je vela faktorov.Su to rozne vitaminy,hormony, neurotransmitery, geny...no je toho neurekom

zuzu lienka

IGUA: co to to siris za demagogiu, HAK su davky hormonov, a psychicke poruchy (depresie, rozne fobie) lecia liekami, ktore upravuju transmitery zodpovedne za prenos vzruchov medzi nervovymi bunkami, napriklad serotonin zodpovedny za naladu

igua

aj mozog je len kus masa..je to organ..a hormony su svine. a nie som jedina, co mala taketo stavy najhorsie v obdobi brania HAK. netreba to podcenovat. ved aj depka sa lieci liekmi a tiez psychicke choroby. netreba podcenovat HAK

luciferka

ano ty, prepac, a je to normalne ze si zmatena, hladas zatial sama seba, svoje priority, ciele, zmysel zivot, to raz najdes...., niekto skor iny neskor. ja som nasla a stratila ho, unika mi pred ocami a neviem tomu zabranit.....

apres moi

Zwedavus aky mam dovod? Seba.Ja uz so sebou nedokazem zit.Nenavidim sa za to aka som.Chcela by som byt ina.Ale nedokazem sa zmenit. Vediem velmi pasivny a prazdy zivot. Stracam priatelov,lebo kvoli mojej poruche osobnosti s nimi nie som schopna udrziavat normalne vztahy. Som chora. Myslim psychicky ze to nemam v hlave v poriadku.Som cudacka.Som zavisla na telke a na nete. Doma nerobim nic ine.Ako sa ma clovek oslobodit od zavislosti?Zatial som neprisla na nijake rozumne vychodisko.Mojim hlavnym problemom je,ze sa nesnazim zit.Pretoze som sa velmi sklamala.Ci uz v sebe alebo v druhych.Nemam chut zit.snazim sa umrtvit.svoje city.Som najpasivnejsi clovek akeho poznam.Mam plnu hlavu vselijakych myslienok a mam v sebe strasny zmatok.