P_O_T_R_A_T

...zase ....

tie vaše rapotačky,stále o tom istom.KoĽko tém s touto tématikou vám už zrušili?Že sa vôbec unúvate.A stále tie isté mindže.

leerka

majka_ ano pochopila si spravne, chcem najprv dom, auto, a financne zabezpecenie, lebo bez toho dieta nechcem, tym nechcem povedat, ze kedy sa mi to nedajboze teraz stalo, ze by som sla na potrat, asi nie a to z toho dovodu,ze priatel by sa o nas vedel postarat, zaraba velmi dobre, len by sa to vsetko muselo urychlit(bývanie)auto nie je taky problem, lebo ho dokaze kupit z 2-3vyplat.... lenze my teraz este deti nechceme, necitime sa na to, aj ked uz sme spolu dost dlho, ja sa na to necitim ani vekom....

usiko

Ginka, drzima palce, aby si tehotna nebola, a ak uz, tak si vyber spravneho lekara na zakrok, popytaj sa ludi, alebo si daj na toto forum temu a pozistuj si to.....a ostatnym, co tu moralizuju.....ona sa vas nepytala, ci je spravne zabit dieta /ak sa vobec plod povazuje za dieta/ ale kde a za kolko sa to robi....co, neviete citat alebo ste len nechapavi.....?tak odpovedajte na to, na co sa vas opytala, a ked k tomu nic svetaborne nemate, a ginku ani nechcete podporit, tak preskocte tuto temu....

p.i.o

nechápem ako je možné, že na tejto stránke s názvom ZDRAVIE sa preberá ako zabiť dieťa, kde a za kolko?to už čo je... ty kokos

pepsi

a ak si nahodou tehotna a chces si to dat vziat u gynekologa zaplatis 500 Sk za odporucenie a v nemocnici za zakrok 5000 to dava 5500... a kedze sa to robi do 3 mesiaca tak sup na brigadu a peniazky budu jedna radost.. (pokial nemas ranne nevolnosti ako ja, riadne svinstvo)

pepsi

Booze vam tu preskocilo? Chuda dievca sa spyta na malichernu vec (ano v dnesnej dobe ano) a vy tu z nej robite neviem aku prostitutku... neviem co za osoby to tu pisali ale urcite su to stare panny ktore sex beru ako nutnost k rozmnozovaniu... je mi vas luto...A ked ste v zivote nekupovali tehotensky test tak aspon netrepte somariny... Ginka test v lekarni stoji od 80 do 200Sk a vobec nech ti nepride trapne pytat si ho.. aj dva.. v lekarni je to totiz na dennom poriadku :o))

mia

Barbie, to od teba ani nikto nechce, Ginka od teba nepotrebovala schvalenie potratu, pokial viem.... Ginka, kup si test v lekarni (mamatest alebo hocijaky iny, tie testy su dnes uz celkom spolahlive), kup si co najcitlivejsi (10 alebo 20 mg/l), ale pokial mas dovod mysliet si, ze si tehotna, chod urcite aj k lekarovi, cim dlhsie to budes odkladat,tym horsie, zvlast, pokial budes chciet ist, v pripade, ze si tehotna, na interrupciu...Tak vela stastia...

moniqa87

ginka, tehotenske testy kupis okolo 200 Sk, niektore aj drahsie, poobzeraj sa po drogerii, alebop sa spytaj v lekarni a radsej investuj, a preco si vlastne myslis, ze by si mohla byt tehotna? mala si nechraneny styk?

ginka

a kolko stoji cca najlacnejsi tehotensky test a spolahlivy? bo ja vlastne este neviem ci som tehotna,,, boleli ma prsniky asi tyzden a pootm som dostala mrchu ale pocula som ze aj tehotne este menstuuju :-( tak ja neviem čo mam robittt