P_O_T_R_A_T

utopia

Mne je skor divne to ako sa može žena (na nikoho tu konkretne nenarážam) vyspať s tým o kom neviem isto,že keby sa mi stalo že otehotniem,tak žeby si ma nevzal alebo nechcel. Ja nepochopím. Ved musím vycítiť od toho partnera nakolko ma miluje. A ked ma nemiluje tak by žiadny sex nebol.

zuzu lienka

takze este raz, ale nie vulgarne..naco teda sulozite, ked potom tu vyplakavate a nariekate???..ak idem sulozit, tak idem predsa s tym rizikom do toho..ak nechcem riskovat, tak nesulozim!!!

mirka212

Bože takýchto tém o potrate tu už bolo. Nakoniec sa tu len všetci hádali a nadávali si. Ja som tehotná , otehotnela som plánovane,teším sa na bábo. Mám zodpovedného a spoľahlivého partnera, finančne som zabezpečená, proste tak som si to celé predstavovala. Neviem si predstaviť čo by som robila keby som bola v situácii úplne opačnej. Rozhodnúť sa musí žena, nikdy by som takúto ženu neodsudzovala, pretože neviem v akej situácii je. Myslím že ľahko sa hovorí niekomu kto sa nemusel v niečom takomto rozhodovať.

alenkahed

myslim ze ziadne dieta ktore je pocate si nezasluzi odvrhnutie.a je to dar,velky dar.ci mas 15 alebo 42.jednoducho Boh ho chce mat na svete.ja nie som ziadna svetuskarka ale ma normalna zena svedomie aby si dieta nenechala?pokial mas normalnych rodicov tak ti pomozu,my sme doma bez auta boli 5rokov a deti sme si vychovali,,a kde je teda zdravy rozum,ked dnes su vsetky mozne prostriedky zabranujuce pocatiu.

utopia

Viem a rozumiem,že máš na všetko taký názor ak vidíš to na sestrinom príklade ako dopadla. Je mi to ľuto,že natrafila na dvoch "bláznov" ktorí si ju nevážili. Ale nie všetci chlapi sú rovnakí. Prepáč že to poviem,ale ona ako vravíš: si nedala povedať a sama je teraz zodpovedná zato,že ostala v takej situácií. Mohla pre svoje deti vybrať lepšieho otca,ale ked nechcela nech sa nečuduje. Nikoho neodsudzujem každý máme čosi prežité a nech sa už tá ginka rozhodne tak či onak,držím jej palce.

leerka

ja sa na t o nehnevam, kazdy to o nej povie, aj ten posledny ju "miloval" az pokym jej neurobil dieta a ked bola v porodnici, ta k sa zbalil a odisiel, a nakoniec ani nechcel priznat otcovstvo.... tak hotahala po sudoch...

barbinka

leerka: dúfam, že sa na mňa nenahneváš, ale tvoja sestra je veľmi hlúpa a to by už naozaj mohla dosť rozumu. dve deti od dvoch chlapov a ani s jedným nežije, hej? to sa nepoučila?

leerka

moja sestra je iny pripad, ma dve deti s dvoma chlapmi, jeden bnl sprostejsi jak druhy, financne jej musia poahat moji rodicia inak by to nezvladla, a cudujes sa im, ked povedia , ze nechcu pri nej chlapa uz vidiet? casommozno ano, teraz nie, hovorili sme jej aky je ten posledny, ale ona si nedala povedat a to ma 35 rokov , ja iba 23, preto su moje nazory take, tazko je tebe hovorit, ked nevies ako to funguje

utopia

Leerka,ale kym to dieťa vyrastie na 5 či 10 alebo viac rokov zmení sa jej život. Predsa neostane donekonečna slobodná. Neviem čo nato jej partner,ale ak by aj ostala slobodna mamička, nevidím dovod nájsť si manžela. Myslíš že od teraz už bude celý život sama? Ak ťa chlap miluje vezme si ťa aj s dieťaťom,a to už bude další príjem do rodiny a ak budú obaja zamestnaný,mi nepovedz že zomrú od hladu alebo nebudú ošatený... atd Treba myslieť pozitívne,budúcnosť može byť pre ňu veľmi pekná,ak si ju takú vytvorí.