Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

problem

Príspevok v téme: problem
majaja

ahojte.takze ja mam taky problem, ze neviem vytrvat v niektorych cinnostiach.najviac sa to tyka nejakych mojich zalub, aktivitach ktore robim rada.napr. kedze rada citam,rozhodnem sa ze idem citat knihu,ale precitam tak 2-3 strany a uz mam toho plne zuby, a pritom to moze byt aj zaujimava kniha.alebo zacnem pozerat film, vydrzim tak 10-20 minut, a uz vobec na to nemam chut.alebo podobne ked chcem sportovat alebo cokolvek ine co robim rada. a pritom sa do toho pustam s velkou chutou a zaujmom ale po niekolkych minutach ma ta chut prejde. a to sa opakuje niekolkokrat za den ked sa chcem niecomu venovat, najprv velka chut a ked s tym zacnem prestane ma to uplne bavit.co mam robit? fakt by som chcela nieco robit vo volnom case ale takto sa to neda...

mirka283

to je pravda že toto naozaj nie je až taký veľký problém a sú na svete omnoho horšie problémy. niekedy je to možno aj dobre keď je človek taký aktívny, no väčšinou je to skôr prekážka.. a s tým chodením vonku je to tiež dosť blbé, keď poviem kamoškám že už musím ísť domov tak si myslia že mi s nimi nie je dobre alebo že ich nemám rada. Ale to vôbec nie je pravda, mám ich veľmi rada. A tak ma mrzí keď im musím klamať a vymýšľať si všelijaké výhovorky že prečo musím ísť domov.. A ťažké je to aj s brigádami. Robila som bagety 12 hodín, a na druhý deň by ma tam už nikto nedostal. Potom som bola robiť inventúru v tescu, celý čas len počítať niečo. Všade som zatiaľ bola iba jeden deň a potom už som tam viac nechcela ísť. Netuším akú budem mať v budúcnosti prácu.. vidím že jednotvárnu prácu by som robiť nemohla. A teraz keď aj chcem ísť na nejakú brigádu, tak si žiadnu nenájdem, lebo všetky sú také jednotvárne kde sa stále robí to isté, a ja tam nevydržím. Takže brigádu nemám a sedím doma a nudím sa a tak to ide dokola..

kostlivec

noo, ja sa mozem scasti pridat, lebo tiez neviem vytrvat pri jednej cinnosti dlhsie. tiez ked zacnem citat knihu, po par stranach prestanem. ale vooobec to neriesim! beriem to tak, ze OK idem teraz robit nieco ine, saq potom sa mi zase niekedy zachce tu knihu citat a docitam ju ved je to fajn kniha. netreba hned robit halo z tychto veci, ked sa nad tym zamyslim su to malickosti. takisto som sa spoznala aj mirkinom prispevku: idem von tesim sa - som vonku, chce sa mi ist domov. ale nie je ot tragedia, alebo hej. v poslednej dobe som si vsimla ako sa ludia casto zbytocne stazuju (aj ja napr.), ale ked sa pozrem na svoj zivot, tak nie je taky zly. len sa nanho treba pozriet v lepsom svetle, vyuzit to co da a ako to dal. ak nevies robit jednu cinnost dlhsie? no a? tak sa venuj inej. pozri sa na to optimisticky: aspon si aktivna a zaujima ta mnoho veci :)

mirka283

majaja, ja som na tom veľmi podobne ako ty.. tiež ma nič nebaví robiť, dokonca sa neviem ani k ničomu prinútiť, aj keď sa nudím, nič sa mi nechce robiť, a keď už sa konečne rozhodnem že si idem čítať alebo pozerať nejaký film, tak ma to po pár minútach prestane baviť. z ničoho sa už neviem tešiť. a s kamarátkami tiež občas chodím von, ale tam je to presne ten istý problém.. aj keď ich mám naozaj strašne rada a sú to super kamošky, tak keď idem s nimi vonku tak sa najprv teším že konečne niekam idem, ale keď už som s nimi vonku tak po pár minútach mám chuť ísť domov.. nechápem to, prečo som taká... nič ma už nebaví, a z takéhoto života mám potom depresie.. inak mám 19, a tiež takú uzavretú povahu. naozaj neviem čo mám robiť s týmto životom...

majaja

mam 20 rokov a zo vsetkych cinnosti akurat pocuvam hudbu, stretnem sa s priatelmi /aj to len obcas, lebo som dost uzavreta/ alebo som na nete /ale ani tu niesom dlho/

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

problem - Fórum - ZDRAVIE.sk